dr Tomasz Zabiełło

3,1
2,9
3,2
3,7

Kompetentny, cieply, ale i konkretny. Od dwoch lat jest naszym lekarzem. Skrzetnie notuje wyniki, poswieca czas na porownanie i wytlumaczenie roznic w badaniach. Dobre i kopleksowe podejscie do pacjenta. Lubie wracac do doktora i mam do niego zaufanie - tak sama, jak i z moja Mama mocno juz zaawansowana wiekowo. Doktor nigdy nie niecierpliwi sie. Wizyta trwa tyle ile powinna, nie za dlugo nie za krotko, w czasie konsultacji odpowie na kazde pytanie i watpliwosci. Wychodze usatysfakcjonowana.

Byłem u doktora w ramach NFZ, fakt wizyta nie za długa,ale merytoryczna, konkretna. Wytłumaczył istotę choroby, zapisał leki, zalecił kontrolę, aczkolwiek nie chciał przepisać na NFZ badań, które zalecił mi endokrynolog w gabinecie prywatnym. Pewno chodzi o kasę, dlatego zaproponował skierowanie do endokrynologa na NFZ, ale kto ma czas na czekanie pół roku. Widać ,że nie marnuje czasu na pozamerytoryczne sprawy

Pan Dr Tomasz jest bardzo dobrym lekarzem rodzinnym. Posiada miłe usposobienie i jest przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Jeśli istnieje taka potrzeba, udziela pomocnych wyjaśnień. Z odwiedzonych do tej pory kilku lekarzy chorób wewnętrznych w Warszawie, jest jedynym, który rozumie istotę przewlekłych nieswoistych chorób zapalnych jelit. Wydaje się, że dysponuje wystarczającą wiedzą, by skutecznie wspomagać leczenie specjalistyczne. Wizyty z konieczności przebiegają dość szybko, ale profesjonalnie. Lekarz jest empatyczny i uważny.

To najgorszy lekarz na jakiego trafiłam. Nie słucha pacjenta, bo ON wie lepiej, jak sie czuje pacjent i generalnie ma wypisane na twarzy: "Po co tu jesteś? czego chcesz?" Robi łaskę, że przyjmuje kogoś w gabinecie. Dwa razy byłam u tego Pana. Pierwszy raz myślałam, że ma zły dzień... ale za drugim razem miał jeszcze gorszy. Nie zapisał mi podstawowych badań, które się wykonuje kontrolnie w moim przypadku. Do póki ON nie widzi, że ktoś jest chory, to znaczy, że jest zdrowy. Internista z niego żaden. Oczywiście zwolnień nie wypisuje, bo nie ma czasu (wizyta trwa około minuty) i nie przejmuje się, czy ktoś pracować może, czy innych pozaraża.. generalnie ma wszystko w nosie.

Byłam na wizycie ( abonament firmowy) z powodu róży nogi/ Lekarz internista zapisał mi Augmentin, po którym nic mi nie pomogło, poszłam do szpitala zakaźnego na wolskiej, ska mnie odesłano z kwitkiem. Na wizycie u ww. doktora stwierdził ze dawka Augmentyny była zdecydowanie za mała i zlecił mi silny antybiotyk w zastrzyku przez 14 dni ( jakiś triakson ?), po którym ustąpiły mi wszystkie objawy i uniknęłam hospitalizacji. Jestem b zadowolona

CMP Chmielna to najgorsze miejsce jakie spotkałam, na wizyte u internisty czeka się 4-5 dni minimum, a dodzwonić się zupełnie nie da pod bezpośredni numer. dziś bylam umowiona do doktora Zabiello, który poradzil mi plukac gardlo szalwia i nic nie przepisal mimo ze zupełnie nie mogę mowic i od 4 dni strasznie kaszle... ale jak mogę dyskutować ze specjalista który dwa razy mnie osluchal i poswiecil mi jakies półtorej minuty, bo był zajęty jedzeniem kanapki? jak w pracy musze mowic to mam sobie wziąć urlop, taka rade dostałam. kpina i paranoja! będę glosic ta opinie o CMP wszystkim których znam.

Bardzo dobry lekarz, poza tym nie tylko profesjonalny, ale też ery, z empatią. Nie owija w bawełnę. Jasno przedstawia logicznie swoje argumenty, diagnozę, rokowanie, leczenie. Dużo pyta ,nawet o intymne sprawy, stawia precyzyjną diagnozę i zachęca do leczenia nie unikając trudnych tematów.zdiagnozował u mnie chorobę , której nie potrafiło znaleźć wielu specjalistów, Profesorów także

Byłem u tego Pana z dzieckiem na wizycie w luxmedzie. To był koszmar, lekarz był obleśny. Spocony, przetłuszczone włosy,spod nie zapiętego fartucha wystawała dresiarska bluza z kapturem, palce porośnięte czarnymi włosami. W dodatku w gabinecie śmierdziało potem i rzygowinami. Nie mogę się odnieść za bardzo do merytoryki lekarza bo jedyne o czym marzyłem to jak najszybciej wyjść z gabinetu. Po wyjściu z gabinetu dziecko powiedziało: Tatusiu, dlaczego u pana doktora tak śmierdziało?

Byłem u tego Pana z dzieckiem na wizycie w luxmedzie.

Beznadziejny przypadek - lekceważy, nie słucha, podnosi głos. Nie leczy tylko chce się pozbyc pacjenta jak najszybciej. Zero empatii i brak nawet cienia chęci udzielenia pomocy. Może dlatego, że wizyta odbywała się w ramach NFZ... A może po prostu kac gigant. Niemniej zamiast mnie wyleczyc tylko bardzo mnie zdenerwował.

Niestety, w ramach NFZ pan doktor nawet od biurka nie wstał, na skargi na bóle pleców reakcja była krótka " to od kręgosłupa", przepisał ketonal i koniec wizyty. W tej samej przychodni - lecz odpłatnie i u innego lekarza porada wyglądała zupełnie inaczej. Badanie, skierowanie na rtg przepisanie zastrzyków. W tej samej poradni wizyty prywatne i w ramach NFZ różnią się diametralnie.