lekarz Tomasz Zagraba

Lekarz godny polecenia. Miałam okazję leczyć się zarówno prywatnie jak i na Fundusz - za każdym razem cierpliwe podejście do pacjentki w słusznym wieku. Zrozumiałe tłumaczenie choroby i przyjętego toku leczenia.

Bardzo dobry lekarz, zdolny, złote ręce. Wielkie szczęście trafić w dzisiejszych czasach na tak dobrego lekarza.

Jestem pacjentką od ponad dwóch lat. Bardzo profesjonalny, empatyczny lekarz. Zawsze wyjaśnia szczegółowo proces leczenia.

Bardzo polecam. Świtny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm i delikatność. Wyleczona

Trafiłam do doktora gdy złamałam rękę. Wszechstronnie profesjonalne podejście młodego lekarza w szpitalu na SOR - byłam pozytywnie zaskoczona. Uprzejmość, empatia, fachowość i wytłumaczenie pacjentowi to podstawowe zalety. Do tej pory trzymam się tej cudownej osoby/lekarza w leczeniu innych dolegliwości. Polecam w 100% p.dr. Tomasza

Najlepszy lekarz ortopeda do jakiego trafiłam . Super kompetentny , uprzejmy i delikatny dla pacjenta . Cierpliwy i wyrozumiały dla chorego , który czuje się idealnie zaopiekowany i leczony . Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna . Oby jak najwięcej takich lekarzy .

Trafiłam do dr Zagraby na SOR, z poważną kontuzją łokcia. Takiej troskliwości, a przede wszystkim fachowego podejścia, dawno nie spotkałam, a na sorze, nigdy. Nastawianie ręki odbyło się z dużą dozą delikatności, ale i naturalnie skuteczności. Fantastyczny człowiek i specjalista, miałam szczęście że trafiłam na własnie tego lekarza. Dziękuję, p. Tomaszu.

Złoto nie Doktor. Polecam Bardzo. Nie zawaha się nawet wody człowiekowi podać. Cieszę się ze spotkałam. Życzę Wszystkim bez obiekcji żeby tylko na takich lekarzy trafiali. 6/5

Jest lekarzem godnym zaufania i otwartym dla pacjenta ,którego cechą jest profesjonalizm.Wspaniale wykonuje blokady,uprzedzając ,że może boleć wieczorem i trzeba wziąć lek przeciwbólowy.Niestety blokada wykonana przez profesjonalistę nie może boleć i nie boli. Jego umiejętności i stosunek do pacjenta charakteryzują się szczególną skrupulatnością i dokładnością w stawianych diagnozach, co owocuje skutecznym i efektywnym leczeniem . Jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu poznałam. Godnym polecenia.Z okazji Nowego Roku życzę panu Doktorowi dużo zdrowia, pomyślności oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.