lek. dent. Tomasz Zarańskilek. dent. Tomasz Zarański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Zarański

Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog

Współwłaściciel Przychodni Stomatologiczno-Implantologicznej Perfect Smile, posiadającej tytuł Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej.
Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2005 roku ukończył kierunek Lekarsko-Dentystyczny.

W roku 2012 ukończył kurs kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego - Curriculum Implantologii.
Zdobyte umiejętności w implantologii potwierdzone zostały nadaniem tytułu Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji PSI 22/2012.
Jest aktywnym członkiem najważniejszych stowarzyszeń implantologicznych:
Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI,
Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI,
International Congress of Oral Implantologists ICOI.
Brał również udział w licznych kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i protetyki, prowadzonych przez światowe autorytety, takie jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K. Valavanis, prof. Ady Palti.

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca muzyka w tle:). Czułam się jak w SPA a nie jak na borowaniu.Pan doktor dokładnie opisywał mi zdjęcia rtg i na każde pytanie staral się jasno odpowiedziec. Na koniec dostałam paragon fiskalny.Czułam się komfortowo i spokojnie.Zaufałam i zostanę jego klientka.

Trafiłem z polecenia na leczenie kanałowe - rewelacja, tylko 2 wizyty, w znieczuleniu, które ledwo czuć przy podawaniu, bardzo nowoczesny sprzęt - rentgen monitory nad pacjentem, polecam jak ktoś szuka dobrego fachowca i człowieka z pasją do swojego zawodu,!

Do tego lekarza trafiłam z polecenia, ale wiadomo zawsze jednak przed wizytą u nowego lekarza człowiek myśli czy warto zmienic dotychczasowego dentystę. Po pierwszym kontakcie doktor Zarański wzbudził we mnie pełne zaufanie. Efektem tego jest mój piękny nowy uśmiech! Naprawdę polecam spróbować, bo efekty mówia same za siebie!

Absolutna rewelacja, wszystkie opinie są prawdziwe, serio.

Absolutna rewelacja, wszystkie opinie są prawdziwe, serio.

jestem niesamowicie zadowolona z uslug Pana Zaranskiego.Swietny stomatolog,ktory ma naprawde pojecie o swojim fachu i miesamowite wyczucie do potrzeb pacjenta.polecam go serdecznie..Pozdrowienia od pacjentki z Zürichu;-)

Doktor posiada w gabinecie odpowiedni sprzęt, i np. nie trzeba dodatkowo biegać po pracowniach rentgenowskich, wszystko bardzo profesjonalnie przygotowane. Przebieg leczenia nie jest tajemnicą, zawsze uzyskałem od niego wyczerpującą odpowiedz na temat metod leczenia. Polecam każdemu!!

Doskonały lekarz, polecam wszystkim. Resekcja zęba zupełnie bezbolesna (mimo dłutowania). Po wcześniejszych złych doświadczeniach w innych gabinetach stomatologicznych, wreszcie trafiłam do profesjonalisty

super podejście, stomatolog XXI wieku, nie ma co się bać, polecam wszystkim cykorom