Szczerze polecam! Prowadził moją ciążę. Kulturalny, spokojny i bardzo cierpliwy lekarz. Choć trafiłam do niego przypadkiem w Artemidzie (wcześniej chodziłam do dr Pawła Knappa), byłam zadowolona z wizyty i już zostałam. Konkretny, z niczym nie przesadza. Wzbudza zaufanie. Jest kompetentny, o czym przekonałam się na własnej skórze, dlatego mogę go polecić innym paniom.

Szczerze polecam tego lekarza. Opiekował się moją ciążą od 3 miesiąca do samego końca. Mój przypadek wymagał porodu w szpitalu gdyż mam problem z kręgosłupem i Pan Dr Zbroch nie zostawił mnie na pastwę losu tylko zajął się mną do końca.

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Rzeczowo i konkretnie tłumaczy problem.Nie spieszy się, dostosowuje termin wizyty do pacjentki. Pamięta swoje pacjentki, jest miły, kulturalny. Długo nie mogłam się pogodzić z tym że nie udaje mi się zajść w ciążę, a dr Zbroch już po pierwszej wizycie przywrócił mi wiarę. Po prostu. To lekarz z powołania. I polecam go szczerze.

Chodziłam do bardzo wielu różnych ginekologów, ponieważ miałam wiele problemów "kobiecych" i w końcu trafiłam na dr Zbrocha:) Nie wyobrażam sobie teraz, żebym miała pójść do innego lekarza. Dr Zbroch to świetny fachowiec, nigdy się nie spieszy, ma czas, żeby wytłumaczyć wszystko i odpowiedzieć na każde pytanie. Zawsze mówi o zamiennikach leków, jeżeli takie istnieją. Bywałam u lekarzy, którzy pacjentów przyjmowali "na czas" - np. wizyty co 15 min.... Ten lekarz jest w 100% godny polecenia, dzięki niemu teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne, a nie biegam z ciągłymi problemami co kilka tygodni...

To najlepszy lekarz jakiego znam. Po kilku latach starań o ciążę trafiłam do dr Zbrocha. Stosując odpowiednie leczenie sprawił, że pewnego dnia usłyszałam bicie serduszka mojego maleństwa. Następnie prowadząc ciążę bardzo wcześnie wykrył komplikacje w przebiegu ciąży. Uratował moją córkę i mnie.Jestem mu bardzo wdzięczna.Świetny specjalista, zawsze ciepły, opanowany. Polecam dr Zbrocha innym.

Dzieki Bogu chodze tylko na wizyty kontrolne-czysta profilaktyka. Pan doktor zawsze odpowiada wyczerpujaco na wszelkie moje pytania jest przesympatyczny i godny polecenia. Pierwszy raz trafilam do niego na ostry dyzur w psk, mimo ze widzial mnie po raz pierwszy byl bardzo grzeczny , mily i dobrze mnie zdiagnozował. leczenie przebiegalo bardzo sprawnie. Polecam.

Kompetentny lekarz. Do tego cierpliwy i nie unikający rozmowy i nawet wielokrotnego tłumaczenia problemów. no i budzi ogromne zaufanie. Ważna mała rzecz - jako jeden z niewielu podaje rękę i pomaga podnieść się z fotela czy leżanki ;)

świetny godny polecenia doktor który mocno angażuje się w to co robi, pozdrawiam doktora swieżo upieczony tatus

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Świetny specjalista, człowiek o wysokiej kulturze osobisteji bardzo szerokiej wiedzy.Na każde pytanie uzyskuję pełną odpowiedź, przeznacza tyle czasu ile trzeba na wizytę.

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. W zrozumiały sposób z dużą dozą wyrozumiałości potrafi wytłumaczyć na czym polega problem i nakreślić plan działania. Dostępny również w sobotę, co w moim przypadku jest bardzo istotne. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Białystok"?

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U

Antoniuk Fabryczny 10/1
15-741 Białystok

Maciej Urban

Medycyna estetyczna
Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok