lekarz Tomasz Ziółkowski

Urolog

Dziadek mimo że od długiego czasu leczył się u doktora ten nie zlecił szybszego zbadania czy nie ma raka nie zaproponował również usunięcia prostaty mimo że od dawna wyniki PSA były stanowczo za duże, i występowały ciągłe zapalenia, dopiero w tym momencie po zleconym badaniu biopsji wyszedł nowotwór złośliwy. Czas jaki trzeba czekać na wyniki to jest jakiś ŻART, nie jest to uwaga do samego lekarza a do całej służby zdrowia. Podczas czekania na badanie, wyniki, można by już było dawno usunąć nowotwór a nie marnować czas.

Nie polecam. Zatrzymał się na medycynie sprzed kilkunastu lat. Boi się nowych osiągnięć medycyny i nie che się ich uczyć. Jak pacjent kiwa głową i się na wszystko zgadza, to OK, ale jak ma wątpliwości i zadaje pytania, to koniec zainteresowania.

Lekarz może i wiedzę ma, ale niestety... po wizycie prywatnej sprawdziłem na Internetowym Koncie Pacjenta i niestety widniała ta wizyta, jako na NFZ. Radzę sprawdzić. W sumie miałem zgłosić, ale nie chcę sobie tyłka zawracać. Cóż. Nadużycie.

Bardzo uprzejmy lekarz. Wszystko mi wytłumaczył, przedstawił plan leczenia. Wypisując leki dokładnie omówił dawkowanie i ich działanie. Serdecznie polecam.

Buc i ignorant, liczy się tylko kasa, to prawda przeciwieństwo ojca

Buc i ignorant, liczy się tylko kasa, to prawda przeciwieństwo ojca

Solidny lekarz.leczy mnie od wielu lat.Polecam

Solidny lekarz.leczy mnie od wielu lat.Polecam

Polecam tym co chcą mielenia.A ja już do tegoPana nie pódę.Tylko pieniądze....

Polecam tym co chcą mielenia.A ja już do tegoPana nie pódę.Tylko pieniądze....

Znam Doktora od kilku lat. Polecilam wielu osobom - wszystkie bardzo zadowolone. Wszystkie wydaly najlepsze opinie o wiedzy , wytlumaczeniu choroby i niezwykle wysokiej kulturze.

Zdecydowanie POLECAM .Leczy mojego ojca , dużo Nam pomógł.Dobry specjalista.Bada powoli, dokładnie dlatego trzeba sobie zarezerwować więcej czasu bo się w poczekalni trochę czeka -ale warto.

Dr Tomasz Ziółkowski to świetny specjalista - polecam każdemu!

Dr Tomasz Ziółkowski to świetny specjalista - polecam każdemu!