dr Tomasz Żołmierczyk

Ginekolog

byłam u pana doktora dopiero 2 razy, ale już na pierwszej wizycie sprawił bardzo pozytywne wrażenie. mam spore problemy, które były zupełnie bagatelizowane przez moich poprzednich lekarzy... a Pan Żołnierczyk od razu dał mi skierowanie na badania i wytłumaczył co i jak. gorąco polecam!!

gorąco polecam!!

Chodzę do Tego lekarza już ponad dwa lata jednak posiada jedną wadę, trudno jest się do niego dostać... dlatego tez czasami próbuje u innych lekarzy, ale żaden z nich nie dorasta mu do pięt.

Pan Tomasz prowadził moją ciąże:) miły, sympatyczny, elokwentny a przede wszystkim oddany Pacjentkom:) co prawda zamiast Idalki urodził się Kacper to moje cudo miało 10 i urodziło się śliczne silne i zdrowe:) serdecznie polecam zwłaszcza ze można korzystać z wizyt u świetnego lekarza za darmo:) w Przychodni Planowania Rodziny na podwalu:)

Bardzo dobry lekarz. Miły, sympatyczny, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta i zawsze w humorze:) Polecam w 100%

lekarz godny polecenia,wielu jego starszych kolegów mogłoby by się od niego nauczyć podejścia do pacjentek.Nie popadł jeszcze w rutynę.

lekarz z powołania wie co robi,polecam kazdej kobiecie

lekarz z powołania wie co robi,polecam kazdej kobiecie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław