lekarz Tomasz Zwinczak

Lekarz rodzinny

Doktor pierwsza klasa zna się na żeczy. Polecam go wszystkim. Znajomi też mają dobra opinię i zawsze z ochota idą do niego i starsi i młodsi.

Doktor pierwsza klasa zna się na żeczy.

Sama mało chodzę do lekarzy. Jeśli tylko mogę to unikam i omijam wielkim łukiem lecz Pana Doktora polecam całym sercem. Widać , że ma cierpliwość do każdego i jeśli trzeba to kieruje do innych specjalistów i na badania. Czytając opinie muszę zgodzić się , że przychodnia wiele traci przez podejście do pacjentów niektórych Pań z recepcji lub ich rozmowy telefoniczne i nie odbieranie w tym czasie telefonu do przychodni. Ja jednak jestem zbyt mało razy by wydawać arbitralne opinie. Mi i mojej rodzinie Pan Doktor zawsze pomagał. Pozdrawiam i życzę ...

Pozdrawiam i życzę zdrowia
Danuta

Serdecznie polecam pana doktora Zwinczaka nigdy mnie nie zawiódł kompetentny i życzliwy Przyjmuję do ostatniego pacjenta.

Chciałam opisać nie lekarza, ale jego pielęgniarkę Panią Żak. Jest to osoba bardzo nieuprzejma, ton zwracania się do rozmówcy urąga wszystkim. W dobie uczenia uprzejmości jest to niedopomyślenia. Przychodnia bardzo traci z powodu tej Pani, a wystarczy miły ton i dobór słów.

bardzo dobry lekarz rodzinny! Kompetentny i życzliwy. Duża wiedza.

bardzo dobry lekarz rodzinny! Kompetentny i życzliwy. Duża wiedza.

Jako kierownik tego biznesu (placówki w Starym Bieżanowie) z pewnością przedkłada ilość obsługiwanych pacjentów nad jakość diagnozy bo ostatecznie kasa musi być! Po dwukrotnej wizycie nie rozpoznał u mojej córki zapalenia płuc i nie raczył skierować jej do specjalisty ignorując (i prawie wyśmiewając)informacje od nastoletniej pacjentki a także jej rodzica. Serdecznie nie polecam tego gościa jeśli zależy Wam na profesjonalnej opiece zdrowotnej swoich pociech. Tylko specjaliści, reszta to zwykłe konowały! Pozdrawiam

Uważam doktora Zwinczaka za dobrego specjalistę. Jest internistą, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do lekarzy specjalistów, nie przejmując się limitami na skierowania jak większość lekarzy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Na ścianie wiszą dyplomy uznania, a 5 lat lekceważył moją chorobę autoimmunologiczną i teraz zażywam leki garściami ;) może niektórym pomógł, ale każdemu, kto się do niego wybiera polecam ostrożność ;)