dr Tomasz Żyłka

Zdecydowanie chyba najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobrze i w prosty sposób tłumaczy dolegliwości. Jest bardzo delikatny i taktowny. Naprawdę godny polecenia. !

Wspaniały lekarz , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, zawsze znajdzie czas, gdy pacjentka potrzebuje pomocy. Nawet w czasie swojego urlopu odpowiadał na moje sms-y, gdy pilnie potrzebowałam konsultacji ginekologa. Jestem pacjentką Pana Doktora 5 lat, pomaga mi, jak tylko może, przejść przez trudny okres klimakterium. W Jego gabinecie panuje przyjazna atmosfera, tak że stres związany z badaniem, szybko mija. Do tego Pan Doktor jest przemiłym, przesympatycznym człowiekiem, nie tylko w prywatnym gabinecie, ale i w por. "K" czy w szpitalu. Polecam pacjentkom w każdym wieku.

Bardzo miły lekarz, kompetentny. Jedyny mały minus to wyróżnia w szpitalu pacjentki, które chodzą na wizyty prywatne.

Wspaniały lekarz! Bardzo sympatyczny, pomocny i życzliwy. Zawsze służy pomocą i dobrą radą. Do tego kompetentny i naprawdę zna się na rzeczy. Pomógł mi przejść przez trudną ciążę.

Wspaniały lekarz, dziękuję serdecznie za wzorowe odebranie mojego porodu. Dzìęki kompetencji Pana dr urodziłam zdrową córkę. Polecam z całego serca. Torunianka

Wspaniały lekarz! Fachowy, konkretny, z profesjonalnym podejściem do pacjentek. Prowadził oraz rozwiązał moją ciążę wzorowo. Urodziłam zdrową córeczkę. Zawsze ma czas na rozmowę, dokładnie wysłucha, wytłumaczy i doradzi. To dzięki niemu byłam spokojna o swoją dzidzię. Poza tym bardzo sympatyczny i miły. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam wszystkim przyszłym mamom

super lekarz.grzeczny,delikatny,kompetentny,po prostu SUPER.

super lekarz.grzeczny,delikatny,kompetentny,po prostu SUPER.

Wspaniały lekarz!!polecam każdej kobiecie

Wspaniały lekarz!!polecam każdej kobiecie

Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić, dostępny w każdej chwili na tel, nie zbyw pacjentki odpowie na każde pytanie. Poprowadził moją ciąże wzorowo, odebrał mi poród przy czym pomógł mi ogromnie za co bardzo mu dziękuje.Poprostu "Anioł"

Jeżeli chodzi o kompetentność, uprzejmość i poświęcenie czasu pacjentowi to dr Tomasz Żyłka zasługuje na 6 ;) Lekarz Anioł! Poznanianka ;)

Lekarz Anioł!

Poznanianka ;)