dr Tomira Kenczew-Kolanowska

Neurolog, Rehabilitant

Uważam, że pani profesor jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadzi mnie od piętnastu lat, kiedy miałem bardzo poważny wypadek. W efekcie uszkodzenia mózgu miałem zaniki pamięci, ataksję lewej strony, zaburzenia wzroku. Mimo to, z niewielkim późnieniem udało mi się skończyć studia i podjąć szereg prac. Z obecnej jestem zadowolony. Przez piętnaście lat ploteczek z koleżankami nie uświadczyłem. Odebranie czasem telefonu prywatnego... no tak, zakładam, że wszystkie te wdzięczne korpożmijki, które dają tu negatywne komentarze, to pewnie w pracy od 8:00 do 16:00 tylko komputer praca i oczopląs od Excela. Wyobraźcie sobie, że lekarze to ludzie! I czasem odbierają prywatne telefony, tak, również w pracy, jeżeli przyjmują pacjentów jednego po drugim. Poza tym pani profesor nie zdarza się to jakoś często i są to rozmowy krótkie.

Pani neurolog zapewne posiada duza wiedze i doswiadczenie, ale jeszze tak aroganckiego podejscia nie poznalam wsrod lekarz, a bylam u wielu. Szkoda pisac wiecej. Szykuje skarge, nie boje sie konfrontacji. W trakcie wizyty przyjmuje kolezaneczki na kawe, a pacjentowi kaze nie przerywac bo sie nie moze skupic. Co za tupet!

Pani Doktór wspaniały człowiek i pomaga, zajmuje się chorym, tak jak tego potrzebuje. Jest wspaniałym specjalista! Od lat korzystam z pomocy Pani Doktór i moja wdzięczność nie ma granic. Moja kondycję zdrowotną zawdzięczam Jej. Dziękuję Pani Doktór z całego serca! Osobiście polecam wszystkim moim najbliższym!

Osobiście polecam wszystkim moim najbliższym!

Wspaniała lekarz, 100%trafiona diagnoza, tężyczka- nerwica, jest u Doktor wyleczalna tylko trzeba się słuchać zaleceń pani dr. Ja po 3 miesiącach wróciłem do żywych . Polecam 1000%.

Bardzo zły lekarz, zupełnie niezainteresowany pacjentem. Sprawia wrażenie robota skupionego na wypełnianiu rubryk w komputerze. Badanie trwało kilka sekund i odbywało się na zasadzie wydawanych poleceń. Zero rozmowy z pacjentem, wyjaśnienia, diagnozy. Ot odhaczone i tyle. Poza tym Pani odbierała w trakcie wizyty prywatne telefony, przyjmowała w trakcie wizyty pacjenta prywatne wizyty przyjaciółek które wpadły na ploteczki. Koszmar stanowczo nie polecam!

Pani doktor jest specjalistką najwyższej klasy. Postawiła trafną diagnozę, wytłumaczyła na czym rzecz polega. Dzięki niej wracam do zdrowia.

Pani doktor jako jedyna zleciła badania i trafnie postawiła diagnozę. Wcześniej odwiedziłam wielu neurochirurgów, rehabilitantów, szpitale, ortopedzi, rezonanse, wiele mocnych nietrafionych leków, rehabilitacje, lasery, cuda, wianki... Problem leżał po innej stronie. Próba ischemiczna, na którą otrzymałam skierowanie wyszła dodatnio i powzięte leczenie przyniosło oczekiwaną ulgę po tygodniu. Przez ponad pół roku cierpiałam na ogromne bóle pleców, napięcie mięśni, które nie puszczało, nie mogłam spać, leżeć, siedzieć, "najlepsi" lekarze nie potrafili pomóc i nie wiedzieli co mi jest. Dopiero Pani dr stwierdziła, że to prawdopodobnie tężyczka. Ogromne niedobory wit. d, wapnia i innych minerałów z osoby aktywnej zrobiły osobę, której każdy ruch sprawiał ból. jestem ogromnie wdzięczna Pani doktor, dzięki Niej skończył się mój koszmar i ogromne bóle.

Pani doktor godna polecenia super zajmuje się pacjentem, fachowa kompleksowa opieka. Posiada ogromną wiedzę i sumiennie zajmuje się pacjentem. Pragnę podziękować za diagnozę i opiekę.

Dr. Kenczew- Kolanowska jest lekarzem wysokiej klasy. Z niezwykłą kompetencją i wiedzą lekarską służy pacjentom. Na podstawie osobistego doświadczenia przy rehabilitacji kręgosłupa mogę w pełni polecić tę osobę potencjalnym przyszłym pacjentom!

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek .

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek .