dr Tomira Kenczew-Kolanowska

Neurolog, Rehabilitant

Pani doktor godna polecenia super zajmuje się pacjentem, fachowa kompleksowa opieka. Posiada ogromną wiedzę i sumiennie zajmuje się pacjentem. Pragnę podziękować za diagnozę i opiekę.

Dr. Kenczew- Kolanowska jest lekarzem wysokiej klasy. Z niezwykłą kompetencją i wiedzą lekarską służy pacjentom. Na podstawie osobistego doświadczenia przy rehabilitacji kręgosłupa mogę w pełni polecić tę osobę potencjalnym przyszłym pacjentom!

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek .

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek .

Polecam. Korzystam z opieki Pani Doktor od pięciu lat, jest solidna w swojej pracy, bardzo ludzka, otwarta na pytania dotyczące leków i badań.

Pani doktor jest super fachowcem ,lekarzem z powołania bardzo mi pomogła za co jej serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu kto potrzebuje pomocy neurologa

Doktor Tomira Kenczew - Kolanowska jest człowiekiem niezwykle zatroskanym o pacjenta, świetnym diagnostykiem, poświęca pacjentom bardzo dużo czasu, bardzo kompetentnym i cierpliwym. Tym którzy potrzebują fachowej porady neurologicznej medycznej - bardzo polecam.