dr Tomira Kenczew-Kolanowska

Neurolog, Rehabilitant

Pani doktor jako jedyna zleciła badania i trafnie postawiła diagnozę. Wcześniej odwiedziłam wielu neurochirurgów, rehabilitantów, szpitale, ortopedzi, rezonanse, wiele mocnych nietrafionych leków, rehabilitacje, lasery, cuda, wianki... Problem leżał po innej stronie. Próba ischemiczna, na którą otrzymałam skierowanie wyszła dodatnio i powzięte leczenie przyniosło oczekiwaną ulgę po tygodniu. Przez ponad pół roku cierpiałam na ogromne bóle pleców, napięcie mięśni, które nie puszczało, nie mogłam spać, leżeć, siedzieć, "najlepsi" lekarze nie potrafili pomóc i nie wiedzieli co mi jest. Dopiero Pani dr stwierdziła, że to prawdopodobnie tężyczka. Ogromne niedobory wit. d, wapnia i innych minerałów z osoby aktywnej zrobiły osobę, której każdy ruch sprawiał ból. jestem ogromnie wdzięczna Pani doktor, dzięki Niej skończył się mój koszmar i ogromne bóle.

Pani doktor godna polecenia super zajmuje się pacjentem, fachowa kompleksowa opieka. Posiada ogromną wiedzę i sumiennie zajmuje się pacjentem. Pragnę podziękować za diagnozę i opiekę.

Dr. Kenczew- Kolanowska jest lekarzem wysokiej klasy. Z niezwykłą kompetencją i wiedzą lekarską służy pacjentom. Na podstawie osobistego doświadczenia przy rehabilitacji kręgosłupa mogę w pełni polecić tę osobę potencjalnym przyszłym pacjentom!

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek .

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek .

Polecam. Korzystam z opieki Pani Doktor od pięciu lat, jest solidna w swojej pracy, bardzo ludzka, otwarta na pytania dotyczące leków i badań.

Pani doktor jest super fachowcem ,lekarzem z powołania bardzo mi pomogła za co jej serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu kto potrzebuje pomocy neurologa

Doktor Tomira Kenczew - Kolanowska jest człowiekiem niezwykle zatroskanym o pacjenta, świetnym diagnostykiem, poświęca pacjentom bardzo dużo czasu, bardzo kompetentnym i cierpliwym. Tym którzy potrzebują fachowej porady neurologicznej medycznej - bardzo polecam.