Torakochirurg W Okolicach Tomaszów Mazowiecki

Szpital Kopernika

Łódź

Pan dr Jacek Kaczmarski jest bardzo dobrym lekarzem i zabiegowcem. Wnikliwie zapoznaje się z chorobą, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania chorego i jego rodziny. Jest pełen życzliwości, zrozumienia i wspiera chorego, który jest pełen strachu i wątpliwości. Daje wskazówki choremu co do dalszego postępowania. Jest lekarzem godnym zaufania ze względu na swoją fachowość, stosunek do pacjenta i czas, który mu poświęca.

Opinia dodana przez: Krystyna Michalak-Borkowska

Łódź

Lekarz, którego z czystym sumieniem polecam każdemu. Kompetentny, może wbrew pozorom, ale z dużą empatią. Sympatyczny a co najważniejsze- chce pomóc i pomaga jak tylko może, objaśniając przy tym uczciwie co może zrobić i w jaki sposób. Lekarz jakich mało :-)

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Wspaniały lekarz, na kierowanym przez Profesora Oddziale operowana była moja siostra z powodu raka płuc (czerwiec 2016). Jesteśmy pełni uznania dla Profesora za kompetencje zawodowe, dokładne wyjaśnianie przebiegu operacji i przebiegu leczenia, bez patrzenia na zegarek,w Klinice, nie prywatnie, cechuje Go wyjątkowe widzenie całego, chorego człowieka, np. oglądając zdjęcie PET zalecił konsultację u endokrynologa i nefrologa, życzliwie, a nawet z humorem, uspokajał nasze lęki, co sprawiło, że siostra w dobrym stanie psychicznym przeszła operację i leczenie. Lekarz niezwykle godny polecenia.
Maria

Opinia dodana przez: Maria