Torbiel Piersi

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Trafiłam do pana doktora z polecenia, jak to się często zdarza. I był to strzał w dziesiątkę. byłam mocno niezadowolona z wyglądu mojego krocza. Jak rozmawiałam z koleżankami to mówiły mi, że przecież tam nigdy nie jest ładnie, to nie usta czy piersi. Ale jakoś nie mogłam się z tym pogodzić. Dr Tomasz Basta uświadomił że możliwa jest kosmetyczna poprawa, jeden zabieg.
Opinia dodana przez: marla

34-400 Nowy Targ

Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

wizyta już od 60

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog onkolog  dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana
USG Warszawa dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna
USG Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Ginekolog onkolog  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika