Tradzik Rozowaty

Wolny termin: dzisiaj o 17:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: dzisiaj o 19:00. Sprawdź inny.

lek. med. Krystyna Parapura

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 22 Sie o 10:00. Sprawdź inny.
Wenerolog Warszawa lek. med. Łukasz Preibisz

lek. med. Łukasz Preibisz

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ SkinDoctors
Jana Nowaka -Jeziorańskiego 51 lok. U9

Bardzo dobry lekarz! Nie wiem dlaczego poniżej są takie opinie, mnie wyleczył z trądziku, a inni lekarze przez kilka lat nie potrafili tego zrobić. Mam teraz naprawdę świetną skórę, blizny są zmniejszone, po krostach w końcu nie ma śladu. Długo męczyłam się z ropnymi torbielami, bolącymi podskórnymi krostami itd. Pan dr Preibisz bardzo mi pomógł i chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna, bo trądzik zmienił moje życie w koszmar. Nigdy nie było przypadku, żebym musiała czekać na pana doktora długo, a chodziłam do niego regularnie, przez ponad pół roku. Zaznaczam wszystko na 5, bo nie mam do czego się przyczepić!

Opinia dodana przez: Kasiak
Wolny termin: jutro o 13:40. Sprawdź inny.
Kosmetolog Kraków mgr Agnieszka Gomolińska

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Witam serdecznie z największą przyjemnością wystawiam tą opinię bo nie wielu jest lekarzy tej klasy nie tylko ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim za ogromną empatię i ludzkie podejście. Panią Agnieszkę spotkałam dzięki akcji Instytutu face and body, która jest jedną z pomysłodawczyń. Ta akcja i wszystko co z nią związane każdego dnia zmienia moje życie w pełnym tego słowa znaczeniu. Od wielu lat patrząc w lustro czułam frustrację, często lały się łzy, bo trądzik pozostawił po sobie koszmarne blizny. Mimo wielu bardzo bolesnych zabiegów i masy wydanych pieniędzy nie było poprawy, za to rosły moje kompleksy, obniżając moje poczucie wartości. Na pierwszej konsultacji kiedy zostałam ambasadorką FBI pani Agnieszka powiedziała, to można usunąć i ja Pani pomogę. Była tak miła, ciepła i uprzejma ze 10 minut w jej gabinecie dało mi na nowo wiarę, że może jeszcze kiedyś spojrzę w lustro i powiem że jestem piękna. Jestem po trzech zabiegach osoczem, karboksy terapią i derma penem, jutro kolejny. W między czasie stosuję podarowany przez panią Agnieszkę krem ze ślimaka na blizny.
Efekty są ogromne. Zmarszczki się wygładziły, poprawił owal twarzy, blizny znacznie spłyciły, a skóra nabrała blasku. Pani Agnieszka wykonuje zabieg z takim zaangażowaniem i delikatnością, że to jest aż szokujące. Krótko mówiąc Pani Agnieszka kocha to co robi i to czuć. Jestem szczęśliwa że miałam okazję poznać tak wartościowego człowieka i ogromny autorytet. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: ANNA ROMAŃCZYK
Wolny termin: 20 Sie o 18:00. Sprawdź inny.

Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej
ul. Rumiana 73

Doktor Anna Kostrzewa prawidłowo rozpoznała problem, który dotyczył zarówno mnie, jak i córki, którą zabrałam na wizytę. Niestety pomimo, że wizyta trwała zaledwie 5 minut i polegała na wypisaniu recepty na 1 maść i 1 antybiotyk, lekarka pobrała podwójną stawkę - 300 złotych. Ograniczyła się do napisania krótkiej instrukcji stosowania leków, na pytania odpowiadała krótko i powierzchownie. Rozważałam wcześniej skorzystanie z usług dodatkowych oferowanych w gabinecie, jednakże w tej sytuacji na pewno się nie zdecyduję.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 21 Sie o 11:30. Sprawdź inny.
Wenerolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!

Wolny termin: 21 Sie o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Agnieszka Adamowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

zdecydowanie polecam, jedna z najlepszych pani lekarz z jaką miałem do czynienia, oby wszyscy lekarze tacy byli! :)

Wolny termin: 22 Sie o 18:30. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Dermatolog estetyczny Łódź dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym można nazywać Panią już nie Doktorową tylko Cudotwórczynią. Przy ŁZS trzeba przestrzegać ścisłej diety,a z tym różnie bywa lecz wszystkie leki tafione jak dotąd i zapewne dojdą douste bo wizycie na której przedstawie wyniki badań (pierwszy lekarz,który je zlecił,a nie jak dotąd każdy umywał ręce i mówił,że nie ma sensu robić badań!!!). Maść i krem kojący załagodził objawy mojej choroby i na czole i za uszami jak też na szyi( poprzednik przepisał lek,który nie każdy może brać i może on zniszczyć skórę i doprowadzić np. do grzybicy jelit!!!) w takim stopniu,że mogę normalnie funkcjonować. Był moment,że nie chciałem z domu wychodzić,a specjalna maść na głowe po parokrotnym użyciu zgodnie z zaleceniami Pani Dermatolog praktycznie wyeliminowała(przynajmniej na chwile obecną) problem złuszczonej skóry głowy i gigantycznego łupieżu niekiedy z bolesnymi czerwonymi plamami-cud?!. To nie cuda tylko po prostu rzeczowy,długi wywiad z pacjentem i badanie przyczyn choroby,a nie tylko jej skutków...Znajomość schorzenia-prawidłowe rozpoznanie i umiejętny dobór leków bez ryzyka przepisywania dodatkowych mocnych leków doustnych bez znajomości wyników badań. Więc pełne zaangażowanie i wytłumaczenie sposobu leczenia i wytyczne na przyszłość,a nie tylko patrzenie na to aby jak najszybciej pozbyć się pacjenta i zgarnąć kase za wizyte! Proszę tak dalej trzymać idealna z Pani Doktor i widze,że także dobry,normalny,uczciwy człowiek!

Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak