Tradzik

Dermatolog Płońsk lekarz Iwona Konca

Gabinet Dermatologiczny, Przychodnia "Eskulap"
ul. Grunwaldzka 11a
Płońsk

Mam 16 lat, do pani doktor przyszłam z trądzikiem. Leki przepisane przez panią doktor bardzo poprawiły stan mojej skóry. Oprócz leków pani doktor wytłumaczyła mi jak pielegnować skórę. Następną wizytę mam za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyt. Polecam. :)
Opinia dodana przez: Sandra

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Kosmetolog Kraków mgr Agnieszka Gomolińska

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Witam serdecznie z największą przyjemnością wystawiam tą opinię bo nie wielu jest lekarzy tej klasy nie tylko ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim za ogromną empatię i ludzkie podejście. Panią Agnieszkę spotkałam dzięki akcji Instytutu face and body, która jest jedną z pomysłodawczyń. Ta akcja i wszystko co z nią związane każdego dnia zmienia moje życie w pełnym tego słowa znaczeniu. Od wielu lat patrząc w ...
Opinia dodana przez: ANNA ROMAŃCZYK
Wenerolog Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Byłam jednym z ostatnich w tym dniu pacjentów. Pan Doktor przyjmował od samego rana, obawiałam się więc bardziej Jego niż własnego zmęczenia. W międzyczasie obserwowałam osoby wychodzące z gabinetu, poruszone poświęconym im czasem, wnikliwością i serdecznością lekarza.
W drzwiach powitał mnie ktoś bardzo przyjazny i ciepły, kto zdawał się czekać tam na mnie od zawsze, a ja, po latach błądzenia po gabinetach różnych lekarzy, poznałam Go od razu ...
Opinia dodana przez: Anna
Wenerolog Warszawa dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Wenerolog, Trycholog

wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)
Opinia dodana przez: D

Wenerolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!