Bielsko-Biała Traumatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Bielsko-Biała

Właśnie jestem po zabiegu w klinice Św. Łukasza w Bielsku-Białej. Zabieg wykonany przez dr B. Sadlika, którego celem było przywrócenie całkowitej sprawności mojemu kolanu, a nie tylko wykonanie przedmiotu skierowania lekarskiego. Jako jedyny lekarz spośród tych, u których byłem kategorycznie stwierdził, że będzie ratować łąkotki. W wyniku czego wydłużył zabieg poświęcając więcej czasu i pracy na to aby w przyszłości kolano nie tylko właściwie pracowało, ale również nie ulegało powolnej degradacji. Człowiek z misją.

szpital wojewodzki

43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem ale tez miłym i dobrym czlowiekiem. Wyleczyl mi jedna reke a teraz bez wahania poddam sie operacji na druga i wiem ,ze bedzie dobrze bo ufam lekarzowi

Tomasz Samorzewski

Ortopeda, Traumatolog

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Absolutnie nr 1 lekarz z powołania. Spokojny,uprzejemy.Ma czas! Widać źe chce pomóc i pomaga.Polecam wszystkim.

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobrze przeprowadzona operacja oraz dalsza opieka medyczna, wróćiłem w 100% do zdrowia oraz sprawności po rekontrukcji ACL.

Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Bogusław Musiał

Chirurg ogólny, Ortopeda

Malwowa 10
Bielsko-Biała

U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w potrzebie.

ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz .
Dziękuję i pozdrawiam.

Dziękuję i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Mariola

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

Uratował mój stan zdrowia! Fantastyczne podejście do nastolatki, fachowa opieka! Nie ma wielu dobrych ortopedów - niestety... ten lekarz jest z powołania i zna się dokładnie na rzeczy! Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Agnieszka

Przychodnia Nr 1
Młodzieżowa 21
43-309 Bielsko-Biała

Lekarz jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Jestem po zabiegu, noga nie boli, wiem jak wyglądać będzie dalsze leczenie i jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza. Dodam jeszcze, że lekarz leczy mnie na kasę chorych, a mimo to zabieg miałam w prywatnym szpitalu, a warunki jakie tam panują są bardzo dobre i nie ma na co narzekać. Proszę się nie zrażać tym, że lekarz jest małomówny, bo informuje o wszystkich ważnych rzeczach, a przed samym zabiegiem dzwonił do mnie kilka razy prywatnie, żeby jeszcze mi dać jakieś wskazówki. Godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Anna

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Polecam. Od początku do końca wizyty jest zainteresowany pacjentem. Pacjent przyjęty o wyznaczonej godzinie.

Bociania 18c
43-316 Bielsko-Biała

Byłam na komisji u P.Rajewskiego ,uważam że jest dobrym lekarzem ! Bardzo dokładnie i delikatnie zbadał moją chorą nogę ,wnikliwie sprawdził całą dokumentację łącznie z obejrzeniem płyt z przebiegu całej choroby .Nie zadawał się w żadne dyskusje ,zadawał konkretne pytania na które ja odpowiadałam. Jest to starszy Pan ,ale godny POLECENIA !!!

Opinia dodana przez: Tesia