Traumatolog

Koszarowa 17
62-300 Września

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Opinia dodana przez: Aleksandra B

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Jestem emerytowanym sportowcem, który uprawiał bardzo kontuzjogenną dyscyplinę sportu. Pan Marcin trzy razy musiał otwierać moje kolano. Chodzę, mogę biegać - najlepsza rekomendacja tego, co potrafi dr. Pierchała. Dwa lata temu uległem wypadkowi na torze wyścigowym koło Radomia - zwichnięcie stawu barkowego któregoś tam stopnia. W szpitalu w Radomiu zakwalifikowali mnie do operacji. Wykonałem telefon do Pana Marcina - muszę to zobaczyć, powiedział doktor. Po konsultacji z kolegami decyzja doktora - tego nie będziemy operować. Długa rehabilitacja i dzisiaj z małymi sukcesami gram w tenisa.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

Wolny termin: jutro o 19:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Dr. Marek Rocławski to lekarz, który kocha to co robi i poświęca się pacjentowi. Cały swój czas przeznacza na pacjenta. Nikogo nie pozostawi samemu sobie. Wspaniały lekarz. Bardzo dużo pomógł i pomaga Naszemu synkowi. jest całym wsparciem. bardzo oddany lekarz, godny polecenia, dusza człowiek. Polecam każdemu. Jest doskonały w tym co robi. Jest lekarzem perfekcyjnym. Polecam osoby także ze skoliozami kręgosłupa.Ten wspaniały lekarz znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Nie zostawi nikogo samego. Myśle, że wiele osób mogłoby podpisac się pod moją opinią

Wolny termin: 27 Cze o 14:30. Sprawdź inny.

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 27 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.

Wolny termin: 2 Lip o 14:30. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Wolny termin: 2 Lip o 16:00. Sprawdź inny.
Traumatolog Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Lekarz sportowy, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.