Gdynia Traumatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

przychodnia "Działki Leśne"
gabinet 54
Gdynia

Wspaniały lekarz, wszystko cierpliwie mi wytłumaczył poświęcił mnóstwo czasu. I przede wszystkim mnie pocieszył, zamiast przewidywać najgorsze. Polecam, bo takich lekarzy ciężko znaleźć.

Opinia dodana przez: Izabela

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

Wspaniały lekarz,człowiek kompetentny,znający się doskonale na tym co robi

Wspaniały lekarz,człowiek kompetentny,znający się doskonale na tym co robi

WSPL
Gdynia Oksywie
Gdynia

Lekarz naprawdę warty polecenia .Być może przy pierwszym kontakcie nie ma na ustach typowo uprzejmego " uśmiechu lekarza " , ale za to wie co robi .I chyba to jest najważniejsze :-)

Opinia dodana przez: Karolina

Gdynia

Miałam upiorne bóle kregosłupa. Trafiłam do niego już z kompletem badań, po wielu miesiącach leczenia. Wizyta trwała z 5 minut obejrzał zdjęcia i płytkę i stwierdził, że prawdopodobnie to nowotwór, bo jeden krąg jest pusty w środku. Po tygodniu już miałam zrobioną cementoplastykę w PCT, po miesiącu wynik : komórek nowotworowych nie stwierdzono. Od tego czasu zero bólu i zero problemu. Mało sympatyczny, mało empatyczny ale konkretny i rzeczowy. Ceni swój a przy okazji pacjentów czas. Polecam.