Traumatolog W Okolicach Głubczyce

Przychodnia Przyszpitalna
Ul.24 Kwietnia7
Kędzierzyn-Koźle

Świetny fachowiec. Lekarz który wnikliwie analizuje objawy i potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić stan pacjenta i zaproponować właściwe leczenie. Godny polecenia Specjalista.

Opinia dodana przez: Arek

lekarz Zbigniew Mocek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !

Opinia dodana przez: Elżbieta

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

doktor przeprowadził rekonstrukcję ALC. Wszystko tłumaczy, odpowiada spokojnie na pytania. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, zainteresowany pacjentem. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu

47-400 Racibórz

Do rozmownych lekarz nie należy, za to jest w 100% perfekcjonista godnym polecania

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Polecam ze wszech miar. Kompetencje, kompetencje , kompetencje!!! TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA ....................................................................................................................

Opinia dodana przez: janusz

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Uratował mój stan zdrowia! Fantastyczne podejście do nastolatki, fachowa opieka! Nie ma wielu dobrych ortopedów - niestety... ten lekarz jest z powołania i zna się dokładnie na rzeczy! Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Agnieszka

Szpital MSWiA

Głuchołazy

Po dwóch tygodniach od rekonsrukcji ACL, którą przeprowadział pan doktor mogę wystawić następującą opinię. Doktor Paluch to wysokiej klasy specjalista. Operacja przebiegła szybko i sprawnie. Lekarz miał w tym dniu 6 operacji, ale i tak po wszytskim przyszedł skontrolować pacjentów. Nie rozumiem opini, że lekarz zostawia pacjenta po operacji i idzie do domu. Jak stał 16 godzin przy stole, to ma jeszcze całą noc przy wszytskich siedzieć? Oprócz doktora, wspaniały personel. Od anastazjologa, przez pielęgniarki do sprzątaczek. Podczas operacji rozmiawiały ze mną, uspokojały i napawały optymizmem. Po operacji dostałam jasne i klarowne zalecenia i dobraną do mnie ortezę. Na drugi dzień lekarz przyszedł i przed wypisem skontrolował zoperowaną nogę i wydał recepty i zwolnienie lekarskie. Po 2 tygodniach zdjęcie szwów. Słyszałam, że po operacji można odczuwać na prawdę silne bóle. Nie wiem już czy to kwestia lekarza czy organizmu pacjenta, ale mój ból był calkowicie znośny i odrzuciłam tabletki przeciwbólowe po 4 dobach. Dzisiaj byłam na sciągnięciu szwów ( po 12 dniach ). Kolano jest stabilne i rehablilitacja idzie do przodu. Polecam serdecznie lekarza jak i cały personel w Głuchołazach. Nawet jedzenie było do zjedzenia.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Pionierów 57
47-330 Zdzieszowice

Jestem bardzo zadowolona, głownie z tego, ze wszystko mi wytłumaczył. Miły człowiek i dobry specjalista godny polecenia.

lekarz Jarosław Szyszka

USG ortopedyczne, Ortopeda

Opolskie Centrum Rehabilitacji

48-317 Korfantów

Pan Doktor leczy mnie od około 6 miesięcy (kolano, kręgosłup) i zawsze wychodzę zadowolona. Uprzejmy i skuteczny lekarz. Polecam Wszystkim

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Mieczysław Betlej

Ortopeda, Rehabilitant

Racławicka 20
47-200 Kędzierzyn-Koźle

A ja jestem zadowolona z wizyty. Lekarz mnie zbadał, dał skierowanie na rehabilitację, prowadził długą rozmowę. Myślę, że negatywne komentarze wynikają z uprzedzeń. Jak dla mnie - było bardzo dobrze.

Opinia dodana przez: fjdfgjgjf