lek. med. Piotr Pankrac

Ortopeda, Traumatolog

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc. Szczerze polecam

Szczerze polecam

Bardzo miły lekarz, kompetentny; poleciła mi go znajoma osoba. Miałam złamanie dwukostkowe z podwichnięciem stawu skokowego leczenie i rehabilitacja przebiegły bardzo sprawnie, bez żadnych problemów i późniejszych komplikacji.

Polecam tego lekarza...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Jestem bardzo mile zaskoczona. Kompetentny lekarz, zna się na rzeczy, potrafi dobrze doradzić i przede wszystkim dużo tłumaczy. Prawdziwy lekarz z powołania. Poleciła mi go znajoma i naprawdę bardzo jej za to dziękuje. Bo warto leczyć się u człowieka, który chce pomoc, ma do tego niezbędną wiedzę i traktuje pacjenta jak człowieka. Panie doktorze dziękuje i życzę wszystkiego dobrego.

Jestem bardzo mile zaskoczona. Kompetentny lekarz, zna się na rzeczy, potrafi dobrze doradzić i przede wszystkim dużo tłumaczy, cierpliwie odpowiada na pytania :) widać że jest lekarzem z powołania.

jest najlepszy b miły i zna sie na tym co robi

jest najlepszy b miły i zna sie na tym co robi

Po 2 miesiacach leczenia skreconego stawu skokowego u innego ortopedy trafilam do doktora Piotra P i dopiero teraz czuje ze ten lekarz wie co robi a do tego jest przesympatyczny :-) polecila mi pana Piotra znajoma za co jestem jej bardzo wdzieczna juz po pierwszej wizycie mam wrazenie ze w koncu bedzie dobrze .

naprawde polecam jest lekarzem widac ze z powołania i mozna liczyc na konkretne wytłumaczenie ja i moj maz leczymy sie juz od lat i jestesmy bardzo zadowoleni tak samo jak wszyscy znajomi ktorym polecilismy tego przemiłego człowieka

Kiedy pierwszy raz miałam przyjemność być pacjentką pana doktora Pankraca,byłam pod wrażeniem jego wiedzy i uprzejmości.Jest wspaniałym specjalistą i przemiłym człowiekiem,leczę się u niego już 10lat.Polecam.

miałam dwukostkowe złamanie otwarte kostek goleni lewej z podwichnięciem stawu skokowego. Leczenie odbyło sie bez żadnych komplikacji. Lekarz moim zdaniem kompetentny do tej pory nie spotkałam się z negatywna opienia na jego temat.