lek. dent. Tymon Idzikowski

Dr wspaniały człowiek przemiły ,zabawny , uśmiechnięty wizyta bez stresu jakiegokolwiek,wyrywania nawet nie poczułam z serca polecam.Takze jego asystentce należy się pochwała bo bardzo fajna kobitka.Jesli chodzi o zespół to są najlepsi.

Pan doktor profesjonalista jakich mało. Jest bardzo miły i delikatny podczas zabiegów stomatologicznych.Bardzo dba o komfort i dobre samopoczucie pacjenta a usuwanie zębów w jego wykonaniu to istne mistrzostwo. Jeśli chcesz coś zrobić z uzębieniem, to tylko u tego stomatologa. Polecam , polecam i jeszcze raz polecam

Pan doktor profesjonalista jakich mało.
Polecam , polecam i jeszcze raz polecam

Jeśli by dało rade dałabym po 10 gwiazdek! Lepszego stomatologa jak dr. Idzikowski nie spotkałam! Dzięki doktorowi przełamałam strach przed dentystą. Każda wizyta jest przyjemna, nawet wyrywanie zębów :-) doktor przemiły. Dentystę traktuje teraz jak wizytę u kosmetyczki. Polecam polecam i jeszcze raz polecam!

Wspaniały stomatolog.Profesjonalne podejscie do pacjenta.Sprawia ze nie odczuwa sie strachu ,wręcz odwrotnie wychodzisz z uśmiechem na ustach.Przemiły człowiek.Polecam,polecam i jeszcze raz polecam.