dr n. med. Tymoteusz Pietrewicz

Otolaryngolog

Ten laryngolog nie minął się z powołaniem. Jedna z przyjemniejszych wizyt u lekarza mimo nieprzyjemnego zabiegu w głębi ucha.

Wspaniały i bardzo zaangażowany Doktor. Podczas każdej wizyty szczegółowo wszystko tłumaczył a nawet skłaniał do zadawania większej ilości pytań by wszystkie wątpliwości były rozwiane. Czułam się jak wyjątkowy pacjent. Dziękuję Panu Doktorowi za takie podejście do pacjenta i za skuteczne leczenie. Polecam Doktora z całego serca.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,wiedza, zaangażowanie.Podczas rozmowy czułam ,że naprawdę Lekarzowi zależy na pomocy i pacjent dla Niego jest w tym momencie najważniejszy.Polecam w 100 %.

Kompetentny, uprzejmy z potężnym zapleczem wiedzy nie tylko ze swojego zakresu a to chyba jest najważniejsze by postawić rzetelną diagnozę. Polecam na 100%!

Bardzo dobry, kompetentny specjalista do tego ogromna wiedza. Doktor niesamowicie sympatyczny. Gorąco polecam.

Polecam w 100%, nie spotkałam się jeszcze z lekarzem który tak troszczy się o pacjenta. Wszystko na plus, diagnostyka, leczenie, podejście. Dobry lekarz i przede wszystkim dobry człowiek.

Na wizytę trafiłam przez polecenie od znajomego lekarza, miałam wizytę 2 tygodnie temu, Doktor stwierdził polipy w nosie, wytłumaczył leczenie oraz niezbędna diagnastykę, wszystko w fajnej atmosferze, lekarz godny zaufania! polecam gorąco :)

polecam gorąco :)

Doktor z powołania, bardzo kompetentny oraz życzliwy co rzadko się zdarza. Zgłosiłem się z zapaleniem uszu, doktor pietrewicz przeprowadził obszerny wywiad oraz badanie, wytłumaczył problem oraz proponowane leczenie. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Polecam !

Doktor z powołania, bardzo kompetentny oraz życzliwy co rzadko się zdarza.