Ubytki Zebowe

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
02-797 Ursynów, Warszawa

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!

Opinia dodana przez: Nonalenth
Wolny termin: 23 Sie o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.

Opinia dodana przez: Ania

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09

Do doktora Organy trafiłem jakieś 4 miesiące temu. Moim problemem było ściskanie i zgrzytanie zębami, ból w stawach. Byłem u wielu lekarzy, którzy dawali mi jakieś szyny relaksacyjne albo mówili, że taką mam budowę anatomiczną. Ból nie ustępował, w końcu ktoś polecil mi doktora Organę. doktor na konsultacji przeprowadził pełną diagnostykę, wytłumaczył mi wszystko i przedstawił plan leczenia. od momentu, gdy otrzymałem od doktora specjalną szynę, już po 2 tygodniach jej noszenia ból zelżał, teraz w dalszym ciągu jestem pod opieką pana doktora, bólu juz nie ma teraz odbudowujemy zęby, które przez lata ścierałem. W między czasie doktor wyleczył mi wszystkie dziury. Polecam wszystkim. doktor jest mega.

Opinia dodana przez: Patryk
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Implantolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!

Opinia dodana przez: Grzesiek
Stomatolog Białystok lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a na to zwracam uwagę, bo mam traumę po dentystach sprzed 15 lat). Dyscyplina, z jaką dr mnie prowadziła i metody leczenia jakich używała były dla mnie całkowitą nowością i po rozmowach z innymi wiem, że nie tylko dla mnie. Jakieś analizy, zdjęcia foto (nie wspominając o prześwietleniach), cyfrowe projekty tego, jaki będzie efekt...nigdy na nic ślepo nie musiałem się zgadzać. Świetnie!!! Nawet nie myślałem, że stomatologia pójdzie w tą stronę., że tak bardzo się rozwinęła. Polecam dr Agnieszkę i pozdrowienia dla rejestratorek :-). Oby więcej tak fajnie uśmiechniętych osób!

Opinia dodana przez: Adam
Stomatolog Rabka-Zdrój lek. stom. Wanda Szurmiak

lek. stom. Wanda Szurmiak

Stomatolog, Ortodonta

Przychodnia Stomatologiczna "V-AN-DENT"
Orkana 18E/26
34-700 Rabka-Zdrój

Lecze sie od lat jak i cala moja rodzina w gabinecie stomatologicznym Pani Doktor Wandy Szurmiak i nigdy nie spotkalam sie z niemilym i nieprofesjonalnym podejsciem do pacjenta.Zawsze przemila,usmiechnieta tryskajaca humorem co jest bardzo wazne zwlaszcza u"dentysty".W tym wlasnie gabinecie poznalam ze wizyta i kontakt z Pania Doktor to uczta duchowa i wszystkich niezdecydowanych zachecam do odwiedzenia tego gabinetu. Zycze Pani wszystkiego najlepszego w zyciu zawodowym i osobistym i samych tak zadowolonych i szczesliwych pacjentow jak Ja!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Kraków lek. stom. Katarzyna  Małek - Łukasiewicz