Warszawa Urolog dr Krzysztof Bukowski

dr Krzysztof Bukowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Pan Doktor Krzysztof Bukowski był trzecim lekarzem do którego trafiłem z moim schorzeniem i pierwszym, który w rzeczowy i kompetentny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja przypadłość i jak ją leczyć. Odpowiednia diagnoza i zaplanowane leczenie sprawiły, że zostałem ojcem dwójki dzieci. Byłem u Pana Doktora w nowo powstałej przychodni Medic House, którą również polecam.
Opinia dodana przez: Lewandowski
Warszawa Urolog lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola
Szczecin Urolog lekarz Norbert Taraszkiewicz

lekarz Norbert Taraszkiewicz

Prywatny Gabinet Urologiczny
Staromłyńska 21/26
Szczecin

Moj tata od roku jest pacjentem pana doktora. Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek. Zarówno na wizycie prywatnej, jak i w szpitalu. Jedyny lekarz, któremu moj tata zaufał🙂 A co najważniejsze, po zaproponowanym leczeniu zdecydowana poprawa!!! Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina
Warszawa Urolog lekarz Grzegorz Rogowski

lekarz Grzegorz Rogowski

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Świetny lekarz, b.kompetentny z ogromną empatią, w sposób jasny i klarowny tłumaczy sposób leczenia związany z chorobą.
Opinia dodana przez: MACIEJ
Szczecin Urolog lek. med. Michał Soczawa

lek. med. Michał Soczawa

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

Dr. Michał Soczawa moim zdaniem jest profesjonalista. Uprzejmy zawsze usmiechniety. Pacjent jest bardzo szczegulowo informowany o swoim schorzeniu. Doktor zleca bardzo szczegółowe badania. Ja jestem na początku leczenia ale gorąco polecam. Doktora.
Opinia dodana przez: Renata
Warszawa Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

VeritaMed
Długa 27

Bardzo kompetentny lekarz. Wprowadza miłą atmosferę w gabinecie - jest przyjazna, profesjonalna, zachowuje się z klasą bez nadmiernej wesołkowatości. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty - ma czas wszystko dokładnie wytłumaczyć i wyjaśnić. Zanim postawiła diagnozę przeprowadziła wnikliwy wywiad, skierowała na inne badania. Jeden z lepszych lekarzy urologów w stolicy.
Opinia dodana przez: Renata
Chrzanów Urolog lekarz Marcin Warzecha

lekarz Marcin Warzecha

Centrum Medyczne Westa-Med
Wyszyńskiego 17
Chrzanów

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

bardzo proszę o namiar na prywatny gabinet Pana Doktora Kudeli .Podaję e-mail : tysiolina80@onet.pl Dziękuję
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Al.Lipowa 16 /
Wrocław

Perfekcyjny lekarz pod każdym względem. Już od wejścia do gabinetu i pierwszych słowach nabiera się dużego zaufania. Ponad przeciętny lekarz w kontakcie z pacjentem ma się uczucie jak by odwiedziło się przyjaciela. Już sam wywiad z pacjentem i badanie USG wystarczyło na postawienie trafnej diagnozy które zostało potwierdzone badaniem tomografem. W dzisiejszych czasach mało jest takich rodzynków. Na stałe mieszkam w Warszawie ale w przyszłości jak zajdzie potrzeba skorzystania z ...
Opinia dodana przez: Mirosław