Filtruj terminy

Urolog Kraków

Urolog Kraków dr n. med. Adam Kwinta

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)

To jest naprawdę genialny lekarz! Stresowałem się strasznie wizytą, odkładałem ją ile można a szkoda bo już dawno mogłem mieć problem z głowy.
Doktor ma świetne podejście do pacjenta, można się czuć swobodnie i nie ma takiego stresu. Polecam

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Jest takie powiedzenie że "nie szata zdobi człowieka". Może i gabinet bez marmurów, przepychu czy szampana w toalecie, skromny lekarz ale wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalista. Miałem problem z nerkami o którym już zapomniałem, ale nie było łatwo. Karetka , SOR a potem człowiek pozostawiony na łaskę losu. Mając troje dzieci, kredyt i bezrobotną żonę człowiek musi podejmować inaczej decyzje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że ...
Opinia dodana przez: P

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

dobry fachowiec sympatyczny czlowiek, słucha uważnie, poświęca wystarczająco czasu

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Jak najbardziej polecam, ponieważ lekarz ma szeroką wiedzę, profesjonalne obycie, potrafi krótko i w temacie opisać co dolega, dlaczego i co należy zrobić by dolegliwości ustąpiły. Widać, że lekarz zna się na swojej specjalności.
Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B

bylem u pana Drabiny rok temu uporac sie ze stulejka, ktora wczesniej dwukrotnie byla "spartaczona" przez dwoch "specjalistow" z dolnego slaska.
Na szczescie Jacek Drabina okazal sie tym lekarzem, ktory pozwolil mi definitywnie pozbyc sie problemu stosujac obrzezanie calkowite (z ktorego jestem w 100 % zadowolony.).
Wszystko goilo sie bez jakichkolwiek powiklan a i samo ciecie i szwy zostalo zalozone w sposob profesjonalny przez goscia (p. Drabine), ktory pewnie moze ...
Opinia dodana przez: Lukasz

jm. Zeromskiego

Kraków

bardzo mila ,sympatyczna ,kompetentna ,wspaniale podejscie do pacjenta ,konkretna,polecam ,znam ja od wielu lat.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog dziecięcy, Urolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo
Opinia dodana przez: Matteo

Kraków

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Łukasz