Filtruj terminy

Urolog Kraków

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Pan Byrski jest jak dla mnie świetnym lekarzem- szybko zdiagnozował moje dolegliwości, wszystko mi wyjaśniając i kierując na komplet badań, które dzięki jego rekomendacji zostały szybko wykonane. jesli szukacie kompetentnego lekarza to polecam ;)

Macierzyństwo
Białoprądnicka
Kraków

Bardzo dokładny i skrupulatny lekarz.Poświęcił mi dużo czasu a najważniejsze,że jego leczenie pomogło.
Dziękuję doktorze

Dziękuję doktorze

Opinia dodana przez: arek45 aagunieczka

Piotr Faron

Urolog, Onkolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Kraków

Bardzo dobry specjalista, oddany swojej pracy operował mojego męża i uważam że jest godny polecenia. Wiem jak ciężko w dzisiejszych czasach o dobrego specjalistę. Gorąco polecam. Doktor pracuje w Krakowie i przyjmuje też prywatnie są długie terminy do niego ale naprawdę warto poczekać.

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Bardzo,ale to bardzo polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom zmagającym się z problemami urologicznymi swoich pociech. Wiadomo lepiej, żebyśmy nie musieli tego wszystkiego doświadczać. Skoro jednak nas to dotknęło to ,,szczęściem w nieszczęściu" jest to,że trafiliśmy właśnie do Pana Doktora. Wspaniały człowiek. Lekarz u którego uprzejmość i serdeczność idzie w parze z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Kontakt jest sprawny i bezproblemowy. Operacja synka odbyła się bez opóźnień. Pobyt w szpitalu w bardzo miłej atmosferze i dobrych warunkach z kompetentnym personelem. Szczerze polecam oddać dziecko w ręce Pana Górniaka.

Opinia dodana przez: Magdalena

Kraków

Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey.
Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń.
1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,

1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,
2. już od lata br. uzyskuję wskaźniki cholesterolowe najlepsze od czasu, gdy zacząłem je mierzyć. Żadne z diet i medykamentów stosowanych w przeszłości nie dawały takich rezultatów,
3. ponownie mam chęć do podejmowania wyzwań dnia powszedniego,
4. wizyty u lekarza są znacznie przyjemniejsze niż u standardowego urologa,
5. opis metod, zestawu wskaźników obserwowanych w trakcie leczenia zamieszczono na stronie www.medan.pl/ w zrozumiałym języku. Lekarz odnosi się do nich uzasadniając dalsze kroki. W wyniku, jako pacjent z większym zaufaniem stosuję się do zaleceń lekarskich,
6. jedyną uciążliwość stanowi trud dojazdu do Warszawy (350 km w jedną stronę) na wizyty.
Powyższy zestaw obserwacji ma stanowić uzasadnienie moich ocen (rating) wybranych przeze mnie w poszczególnych kategoriach. W przyszłości chętnie uzupełnię tenże zestaw obserwacji osobnym wpisem na niniejszym forum w miarę gromadzenia nowych doświadczeń.
Jan Lesz

Opinia dodana przez: Przyjezdny

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Zdecydowanie NIE polecam! Pierwszy raz natknęłam się na tak niekompetentnego niesympatycznego robiącego problemy lekarza (a przeżyłam wiele). Mimo wielokrotnego pytania nie mogłam uzyskać od lekarza Janusza Sulisławskiego jakich kolwiek informacji o stanie zdrowia mojego dziecka, nawet przy wypisie nie raczył powiedzieć czy i ewentualnie co dolega maluszkowi.Dopiero po setnym zapytaniu "zasłużyłam na jego skąpą odpowiedź" potwierdzającą wadę malucha (gdybym nie zapytała dowiedziałabym się w domu z wypisu)--żadnych dodatkowych informacji takich jak: jak postępować, co to za wada, ewentualne leczenie . Nie potrzebne było 5 dniowe/nocne siedzenie na brudnej podłodze przy dziecku (oczywiście nie było nawet krzeseł/foteli dla rodziców) ponieważ nadal nie wiemy nic o tym co się dzieje i musimy się wybrać do innego Urologa żeby ten poświęcił nam czas by przekazać nam ważne informacje jakich lekarz Janusz Sulisławski nie potrafił/nie chciał powiedzieć. Zwolnienia Zus'owskiego oczywiście też nie było łaska wystawić od razu tylko trzeba było wziąć kolejny dzień wolnego by przyjechać, bo wielmożny Pan Doktor nie miał druczków :/. Naprawdę nie życzę nikomu TAKIEGO "LEKARZA" który ma zero poszanowania dla swoich pacjentów tym bardziej że tu rozchodzi się o nasze Dzieci.

Opinia dodana przez: Mamamaluszka1 freyja90

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Byłem u Doktora Chmielińskiego około 2 lata temu. Pamiętam powiedział, że wrócił dopiero z Niemiec. Jak dla mnie dla młodej osoby, był zupełnie nowym rodzajem lekarza, który jest uprzejmy, rozmawia ze mną wyczerpująco.

Zdecydowałem się na drobny zabieg na "preputium", koszt z tego co pamiętam 300zł. Patrzyłem na wykonywany zabieg. Bardzo się niepokoiłem o efekty, ale wszystko było ok, wyglądało nieżle i gojenie przebiegło bez komplikacji. (niestety zrezygnowałem z kontrolnej wizyty po 4 tyg, bo czułem, że powinna być spłacona ceną zabiegu, jednak po kilku miesiącach jeszcze raz poszedłem do niego).
Dr pytał też o moje inne problemy zdrowotne (przewlekła choroba) i udzielał mi rad. Pytałem też o rzeczy bardzo prywatne i p. Chmieliński poprzez swoje odpowiedzi zyskał moje uznanie.
Wiem, że niby za płatną wizytę oczekuje się uprzejmości i kompetencji i nie powinna to być rzadka jakość. Niemniej jednak porównywałem go np do 2 wizyt w tej samej przychodni u 2 okulistek (jedna młodsza, druga starsza w "medicina") i wnioskuję, że P. Chmieliński to jednak jeden z tych lekarzy, który zapadnie w pamięć.

Centrum Medyczne Intermed

Pani doktor na 1 wizycie nie jest za miła z każdą kolejną jest lepiej