Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Urolog Kraków

- 62 lekarzy

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265
30-663 Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Pan Byrski jest jak dla mnie świetnym lekarzem- szybko zdiagnozował moje dolegliwości, wszystko mi wyjaśniając i kierując na komplet badań, które dzięki jego rekomendacji zostały szybko wykonane. jesli szukacie kompetentnego lekarza to polecam ;)
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Macierzyństwo
Białoprądnicka
Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo dokładny i skrupulatny lekarz.Poświęcił mi dużo czasu a najważniejsze,że jego leczenie pomogło.
Dziękuję doktorze
Opinia dodana przez: arek45

Piotr Faron

Urolog, Onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

+1 więcej

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof
+2 więcej

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo dobry specjalista, oddany swojej pracy operował mojego męża i uważam że jest godny polecenia. Wiem jak ciężko w dzisiejszych czasach o dobrego specjalistę. Gorąco polecam. Doktor pracuje w Krakowie i przyjmuje też prywatnie są długie terminy do niego ale naprawdę warto poczekać.
Opinia dodana przez: Anonim

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Średnia ocen: 4,7/5
Bardzo,ale to bardzo polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom zmagającym się z problemami urologicznymi swoich pociech. Wiadomo lepiej, żebyśmy nie musieli tego wszystkiego doświadczać. Skoro jednak nas to dotknęło to ,,szczęściem w nieszczęściu" jest to,że trafiliśmy właśnie do Pana Doktora. Wspaniały człowiek. Lekarz u którego uprzejmość i serdeczność idzie w parze z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Kontakt jest sprawny i bezproblemowy. Operacja synka ...
Opinia dodana przez: Magdalena
+1 więcej

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 4,4/5
Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey.
Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń.
1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,
Opinia dodana przez: Przyjezdny

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 8

+1 więcej

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Zdecydowanie NIE polecam! Pierwszy raz natknęłam się na tak niekompetentnego niesympatycznego robiącego problemy lekarza (a przeżyłam wiele). Mimo wielokrotnego pytania nie mogłam uzyskać od lekarza Janusza Sulisławskiego jakich kolwiek informacji o stanie zdrowia mojego dziecka, nawet przy wypisie nie raczył powiedzieć czy i ewentualnie co dolega maluszkowi.Dopiero po setnym zapytaniu "zasłużyłam na jego skąpą odpowiedź" potwierdzającą wadę malucha (gdybym nie zapytała dowiedziałabym się w domu z wypisu)--żadnych dodatkowych informacji takich ...
Opinia dodana przez: Mamamaluszka1

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
31-559 Kraków

Średnia ocen: 4,0/5
Byłem u Doktora Chmielińskiego około 2 lata temu. Pamiętam powiedział, że wrócił dopiero z Niemiec. Jak dla mnie dla młodej osoby, był zupełnie nowym rodzajem lekarza, który jest uprzejmy, rozmawia ze mną wyczerpująco.
Zdecydowałem się na drobny zabieg na "preputium", koszt z tego co pamiętam 300zł. Patrzyłem na wykonywany zabieg. Bardzo się niepokoiłem o efekty, ale wszystko było ok, wyglądało nieżle i gojenie przebiegło bez komplikacji. (niestety zrezygnowałem z ...
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Centrum Medyczne Intermed

30-363 Kraków

Średnia ocen: 3,8/5
Pani doktor na 1 wizycie nie jest za miła z każdą kolejną jest lepiej
Opinia dodana przez: Anonim

Urolodzy w KrakowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat