Filtruj terminy

Urolog Kraków

Instytut Onkologii w Krakowie, ul.Garncarska
Spokojna 23 lok. 3

Kilkakrotnie czytałem opinie pacjentów o Panu Doktorze Januszu Jaszczyńskim na różnych forach internetowych. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony opiniami negatywnymi, czytam i nie wierzę, to tak jakby pisano o zupełnie innym lekarzu. Długo dojrzewałem do tego aby zamieścić tu swoją opinię, w końcu zdecydowałem się, bo uważam, że Pan Doktor to znakomity profesjonalista, nawiązujący świetny kontakt z pacjentem, cierpliwie wyjaśniający i rozwiewający wszelkie wątpliwości nachodzące pacjenta.
Od 2014 ...

Od 2014 r. jestem pacjentem Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego, pochodzę z rodziny obarczonej genetycznie nowotworami (ojciec i dwie siostry zmarli na raka). Po leczeniu farmakologicznym przerostu prostaty, gdy frakcja PSA spadła poniżej 20%, Pan Doktor zdecydował o biopsji. Wynik biopsji wskazywał, że 1/3 prostaty zajęta była nowotworem złośliwym (skala Gleasena 3+3=6). Był to dla mnie szok i bardzo cenię sobie, że Pan Doktor przedstawił mi różne metody leczenia, po kilku dniach gdy emocje opadły, spotkałem się z Panem Doktorem i poinformowałem go, że zdecydowałem się na Nano Knife. Sprawy nabrały tempa, po scyntygrafii kości, gdy wynik wykluczył przerzuty do kości, Pan Doktor wykonał Nano Knife (październik 2016 r.). Przez następne 9 miesięcy wydawało się, że nowotwór został zniszczony, ale niestety pod koniec 2017 r. okazało się, że PSA znów zaczęło gwałtownie rosnąć. W lutym 2018 r., po MR prostaty, przeszedłem drugą biopsję (także przeprowadzoną przez Pana Doktora), która potwierdziła wznowienie raka złośliwego stercza (tym razem był bardziej agresywny: skala Gleasena 3+4=7). Pan Doktor zaproponował laparoskopową postatektomię radykalną, ale ja miałem wielkie wątpliwości czy w ogóle poddać się tej operacji. Męczyłem Pana Doktora swoimi wątpliwościami, a on z wielką cierpliwością wyjaśniał mi, wskazywał inne metody i to co było dla mnie najważniejsze stwierdził, że niezależnie od mojej decyzji będzie mnie wspierał. Ostatecznie zdecydowałem się na prostatektomię radykalną i oprócz rodziny, to właśnie Pan Doktor miał decydujący wpływ na moją decyzję. W najbliższym możliwym terminie, czyli dwa miesiące od biopsji (kwiecień br.), przeszedłem operację usunięcia prostaty wykonaną przez Pana Doktora, która przebiegła bez komplikacji i obecnie przechodzę rekonwalescencję pod opieką Pana Doktora.
Wszystkim czytającym ten tekst życzę, abyście Państwo trafili na tak wspaniałego lekarza i mieli do niego tak wielkie zaufanie jak ja mam do mojego lekarza – Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego.
Panie Doktorze ja i moja rodzina bardzo serdecznie dziękujemy Panu za leczenie i opiekę medyczną nade mną!
Józef Jaworski

Opinia dodana przez: Józef

STOLARSKA
Kraków

To, w jaki sposób ten człowiek odzywa się do pacjenta, to po prostu dno. Nie przypominam sobie momentu, w kórym przeszliśmy na Ty, ale to nie przeszkodziło Panu Śliwińskiemu odezwać się do mnie "Czego chcesz?". Byłem pewny, że się przesłyszałem, więc nic nie powiedziałem, a ten zaczął się na mnie wydzierać. Jak się dowiedział, że wcześniej byłem w szpitalu w innym mieście, to usłyszałem: "No to idź tam do nich", a gdy chciałem wytłumaczyć, dlaczego nie mogę czekać, to odpowiedział "pokazuj to". Nigdy w życiu się nie spotkałem z takim chamstwem ze strony kogokolwiek. Kilka dni wcześniej zaniosłem kota do weterynarza i kot został potraktowany bardziej po ludzku, niż ja przez tego lekarza.

Szczegółowo opisałem całą wizytę, tak jak przebiegała i nie mam żadnych wątpliwości, że powinienem to zrobić. Ocenę pozostawiam osobom, które się do niego wybierają. Dodam, że kompetencji lekarza nie znam, bo oczywiście odmówiłem zbadania się - zrobił wszystko, żeby się mnie pozbyć.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Lekarz bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta. Rzeczowy i konkretny. Tłumaczy w sposób jasny i dokładny. Polecam!

Opinia dodana przez: Madga

ulica Pleszowska 23

GDY MÓJ OJCIEC TRAFIŁ DO DOKTORA KARSKIEGO OD POCZĄTKU NIE MOGLIŚMY SIĘ DOWIEDZIEĆ O JEGO FAKTYCZNYM STANIE. DOKTOR ZAJMOWAŁ SIĘ LECZENIEM TATY JAK DOSTAWAŁ PIENIĄDZE. GDY DOSTAWAŁ ICH MNIEJ ,NIE INTERESOWAŁ SIĘ OJCEM A GDY NIE DOSTAŁ ICH W OGÓLE NAWET NIE POZNAWAŁ NAS NA KORYTARZU. ZDARZAŁO SIĘ ŻE CZULIŚMY OD NIEGO ALKOHOL.
OD ORDYNATORA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE STAN TATY JEST BARDZO CIĘŻKI.
DOKTOR OD POCZĄTKU WIEDZIAŁ O TYM MIMO ...

OD ORDYNATORA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE STAN TATY JEST BARDZO CIĘŻKI.
DOKTOR OD POCZĄTKU WIEDZIAŁ O TYM MIMO TO NIE PRZESZKADZAŁO MU TO CIĄGLE BRAĆ OD NAS PIENIĄDZE.
EMILIA K.

Centrum medyczne lim

Kraków

Nie umie wytłumaczyć pacjentowi celu zabiegu, czasem niestety lekarze uważają się za bardzo inteligentnych i oczytanych ludzi, a zachowują się wręcz bezmyślnie...przykro mowić ale trzeba mieć po prostu serce i odrobinę współczucia dla chorych ludzi,tego niestety doktorowi brakuje..

Przybyszewskiego 7

Bardzo dobry lekarz chodzę do niego na badania od lat z polecenia mojego lekarza prowadzacego. Ma swietny sprzet i umie diagnozowac

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Bylem u Pana doktora na konsultacji w zeszlym miesiacu. dr Slawomir Mrozicki jest podobno dobrym chirurgiem, ale nie wszystkie problemy urologiczne predystynuja czlowieka do zabiegu, a jedynie ich czesc. Irytujacy jest sposob wywiadu lekarskiego zakonczony wreceniem plyty DVD z reklama zabiegu laserem zielonym (niezaleznie czy czlowiek sie do tego faktycznie kwalifikuje czy tez nie). Malo jest lekarzy i ludzi z wyczuciem, zrozumieniem i majacych prawdziwe powolanie do wykonywania swojego zawodu - z pewnoscia dr Mrozicki do nich niestety nie nalezy, stad moja negatywna opinia. Ktos napisal, ze poziom wizyty prywatnej u tego doktora jest gorszy niz poziom wizyty na NFZ, zupelnie sie z tym zgadzam. W Krakowie polecam Bogdana Pawlickiego jako urologa z powolania, poswiecajacego odpowiednia ilosc czasu na bardzo dokladne badanie pacjenta i ustalenie przyczyny dolegliwosci (na bazie skrupulatnie robionego badania dotykowego, USG i wywiadu). Na pewno nie zaplacicie 200 zl jak u dr Mrozickiego za 5 minut jego cennego czasu chirurga i darmowa plyte DVD z reklamami.

Opinia dodana przez: Marek_krk

Medicina

Kraków

Przeszedłem zabieg na męskie schorzenie u Pana dr. Malika. Podszedl do sprawy bardzo powaznie. Zabieg wykonal bezblednie, nie mialem zadnych powiklan. Opieka po zabiegu wliczona w jego koszty. Do opieki "po" rowniez nie mam zastrzezen. Lekarz, bardzo kulturalny, grzeczny i sympatyczny. Fachowiec w pelnym slowa tego znaczeniu.

Zabieg wykonany w miejscowym znieczlueniu, za pomoca lasera!, dosc bolesny ale do wytrzymania. Dr, caly czas dbal o moj komfort w czasie jego wykonywania i tlumaczyl co robi w danej chwil tak zeby oszczedzic mi stresu.
Wizyta dosc droga, ale Medicina to synonim jakosci, pracuja tam najlepsi lekarze. Szczerze polecam to centrum medyczne jak i samego doktora Malika.

dr n. med. Maria Wieczorek-Grohman

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego
Sieroszewskiego 66

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman
Pozdrawiam i dziękuję z całego serca za życzliwą opiekę, czas poświęcony dla mnie i moich rodziców którzy oddali moje życie i dalsze zdrowię w pani ręce, jest pani jak powiedział mój starszy brat " super bohaterem ". Chcę także podziękować całemu zaspołowi z oddziału chirurgi dziecięcej, wliczając także super panie pielęgniarki które zawsze są pomocne w tych gorszych chwilach ( uśmiechną się, przytulą ). Dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam cały !!!SUPER ODDZIAŁ!!! chirurgi dziecięcej w szpitalu specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

Marcelek wraz z bratem i rodzicami :)

Pacjentowi (mojemu Ojcu) choremu na nowotwór, ze stanem zapalnym pęcherza i cewki moczowej, wywołanym przez bakterię klebsiella pneumoniae (lekarz miał w ręku wymaz i antybiogram) zalecił "pozytywne myślenie" i picie wody. Bierność wobec tej infekcji powtórzył na wizycie prywatnej. Z wycieńczającej infekcji wyleczono Ojca dopiero na oddziale onkologii tuż przed rozpoczęciem chemioteriapii, której nie zniósł.

Urolodzy w Krakowie