Urolog Poznań

dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

ulica Radosna 10
60-593 Poznań

Jedyny lekarz, który potrafił nam spojrzeć prosto w oczy i wyłożyć kawę na ławę. Wytłumaczył nam jakie jest ryzyko operacji i jakie nasze dziecko ma szanse, a przy tym dodał nam słów otuchy. Odnoszę wrażenie, że to była pierwsza osoba, która tak naprawdę uwierzyła w naszego synka i w to, że naprawdę może być w przyszłości samodzielny i dać sobie radę. Dodam, że nasz syn urodził się też z innymi wadami, przez co inni lekarze zdali się traktować go nieco po macoszemu, jakby i tak był skazany na porażkę!! Dziś mogę spojrzeć na nich z góry, bo moje dziecko wyszło ze wszystkiego obronną ręką! Jest zdrowym, sprawnym i roześmianym dzieckiem. W dużej mierze zawdzięczamy to doktorowi Jankowskiemu, dlatego wydaje mi się, że jestem mu winna tę opinię tutaj. :) Lekarz naprawdę warty polecenia.

Opinia dodana przez: Albina

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Rekomenduję. Nie potrafię wyrazić wdzięczności, ponieważ się nie da, a zwykłe dziękuję nie wystarczy. Każda osoba, która miała do czynienia z podobnymi problemami, doskonale wie o czym mówię.
Dziękuję Panu dr Michalskiemu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zmuszeni korzystać z pomocy urologów.

Opinia dodana przez: Radek Kawka

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

dziś mija rok jak pan doktor M. Strzyżowski mnie zoperował ( co do dnia- 29.04.2014), usuwanie kamieni nerkowych- bardzo dobry specjalista i człowiek , , konkretny -polecam i dzięki doktorze , do dziś nic nie boli ,jest dobrze

Opinia dodana przez: Krzysztof z Gorzowa Wlkp

28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań

Świetny lekarz, wspaniały człowiek! Trafiłem do niego z zapaleniem pęcherza, straszny ból. Pomógł mi. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, trafiłem do niego przez mojego ojca, który leczy się u niego na prostatę. Polecam.

Opinia dodana przez: Nikodem

os. Stare Żegrze 139 lok. 3
61-249 Poznań

Profesjonalista! Znakomity lekarz! Dokładnie opowiedział o przyczynach schorzenia udzielił wyczerpujących informacji na każde z moich pytań. Wizyta bez pośpiechu. Bardzo miły i sympatyczny!

dr n. med. Michał Martyński

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia - przepuklina oponowo-rdzeniowa w okolicy krzyżowo-lędźwiowej. Do tego Pana Doktora trafiłem gdy mialem okolo 8 lat. Obecnie mam 23. Od tamtego momentu leczę się u niego. To on uratował mnie przed cewnikowaniem, pieluchami etc etc. To dzięki niemu mam prawie idealne nerki - jak zdrowy. Choć nie ma na pieczątce urolog, za to jest świetny w tej dziedzinie! Zna się doskonale na lekach, genialne leki doradził. Mieszkam w Zielonej Górze, a on w Poznaniu. Jesteśmy na telefon często i gdy coś się dzieje, zawsze dzwonie, mówię jakie mam problemy z nerkami i zawsze trafia z odpowiednimi lekami. To Geniusz! Mało mówi za to dużo robi ! Polecam każdemu tego lekarza! Komentarze negatywne są nie prawdziwe. Żeby podziałało to obie strony muszą współpracować! Tego wymaga ten lekarz. A Ci co nie wspolpracuja, wystawiaja negatywne opinie. Lekarz jest od słuchania i doradzania a nie od gadania o bzdurach!!!! POLECAM Każdemu tego lekarza!

ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

nie polecam. byliśmy na wizycie w Jarocinie.Owszem zrobił badanie USG i odbytniczo. Po badaniu krew z odbytu i "ptaszka" byl zalożony cewnik, jak sie póżniej dowiedzieliśmy od innego lekarza to jego obowiązkiem było wyjąć cewnik lub założyć nowy tym bardziej że ojciec nosił go już dwa tyg,mało tego w moczu pełno skrzepów wiec duży ból.Zapisał recepte i na tym koniec,a pieniądze duze bo 130 zł,naprawdę nie wiem za co!!!!Moze tak sie zachował bo to był starszy schorowany pan,być może mładszych pacjętów traktuje lepiej.

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

Byłem kiedyś kilka lat temu rok 2008. stwierdził, że wszystko Ok a tu po pewnym czasie pojawiła się koło mnie jakaś szkodliwa grupa osób. Podejrzewam, że lekarz jest podłączony do jakieś kliki osób.

Podaję kilka dresów ul. Zygalskiego 42 Poznań, złośliwy dziadek inicjator I głosiciel złego słowa, Kunickiego 14, działki ul. Leszczyńska (kiedyś ich widziałem razem w domku działkowym na przeciwko ulicy Pszczyńska 16 - Poznań) kilku zbieraczy złomu. Robią różnego typu ataki od czasu do czasu np. przynoszą złom pod dom i później mówią że odemnie nie biorą ktoś im musiał napisać ten plan sami by nie wpadli na to.
Powyższe adresy odwiedział też inny "lekarz" cymerys zbigniew również podłączony do tej kliki byłem u niego 2x prywatnie + 2 dni w szpitalu wszystko Ok. Poleciła mi go przez kogoś lekarka Warenik brak danych mojego kontrwywiadu o niej.
Być może to jakaś grupa tak zwanych radiestetów. Nie poszedłbym do nich nawet po znajomości i za dopłatą wiem że na tym kontakcie się nie zarobi zyskałbym niemoce.
Pozostali to stosują taktykę jakby oczerniania z pewnej odległości np. z samochodu albo z za krzaka. Przejść pod domem obrazić zwiać. Starają się obrazić co jakiś czas aby potrzymać zdenerwowanie przez dłuższy okres czasu. poza I wymienionymi to byli inicjatorzy bo to powiedzmy z 20 osób. Toksyczne osoby mieszkają też na ul. Żerkowskiej Poznań. Odradzam
1. atlera
2. cymerysa
3. radiestetów poznańskich
Unikniemy czegoś kogoś.

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

Pan doktor jest jednym z lepszych urologów jakich poznałem pomimo wiecznych braków czasu które przy ilości pacjentów którymi sie zajmuje i ilością wykonywanych operacji nie są niczym nadzwyczajnym zawsze znajdzie czas dla pacjenta i nigdy nie odprawi go z przysłowiowym kwitkiem. Jest bardzo dobrym diagnostykiem. Zaczyna leczenie od metod mało inwazyjnych co dla mnie osobiście jest duża zaletą. Wielkim plusem jest tez to ze w razie nagłej potrzeby można łatwo znaleźć go w szpitalu. Bardzo polecam tego lekarza. Wdzięczny pacjent Wojciech.

Opinia dodana przez: Wojciech

Gabinety
ul.Palacza
Poznań

NIGDY WIĘCEJ!!! ZWYKŁY OSZUST!!!

NIGDY WIĘCEJ!!! ZWYKŁY OSZUST!!!

Na wstępie chciałbym dodać,ze zanim udałem się do tego "oszusta",bo lekarzem nazwać go nie można miałem mieszane uczucia po przeczytaniu niektórych z opinii. Teraz po przeczytaniu wszystkich opinii żałuje ,ze poświęciłem owemu oszustowi zmarnowany czas i pieniądze i przestrzegam wszystkich,którzy sie wahają czy iśc czy nie iśc.Zdecydowałem sie jedynie na ten ruch tylko i wyłącznie dlatego,ze polecił mi go mój lekarz rodzinny,który zasugerował mi,ze ten "oszust" to niby jeden z lepszych a może i najlepszy specjalista w Poznaniu ,bo takich niby u nas w mieście jak na lekarstwo.Po ostrej wymianie poglądów zmieniam lekarza i nie chce go więcej spotkać na swojej drodze.Ludzie tutaj takiej skali nie ma ale ja osobiście nie dałbym mu -1000.On nie ma żadnych kompetencji ani poszanowania pacjenta.Tak jak większość osób pisze nawet nie ustali wam terminu zabiegu tylko będzie mydlił wam oczy,ze gdzieś tam was "cytuje" wciśnie włącznie z pokazywaniem dat w kalendarzu palcem kilkakrotnie.Nie łódźcie się,bo za każdym,razem będzie tak samo a na swoje wytłumaczenie zawsze będzie wam wciskał kity,ze ma ludzi z poważniejszymi chorobami no,bo co mam wam innego wymyśleć i mało tego na końcu się wszystkiego wyprze i wmówi,ze opowiadacie bzdury włącznie z tym,ze na pierwszej wizycie nastraszy,ze jako pierwsi nadajecie sie na zabieg byle tylko zainkasować swoje 100 zł za wizyte.On poprostu sobie zrobił z gabinetu produkcje pieniędzy ma tyle pacjentów,ze tego nie ogarnia i nie pamięta co robi.Nie liczcie na kontakt telefoniczny ,bo ja też na to liczyłem kiedy odechciało mi się jezdzić do niego i zostawiłem nr do kontaktu.Nie zadzwoni nigdy jak się nie upomnicie i nie zrobicie mu afery.Ja osobiście mu powiedziałem co o nim myśle i co myślą onim internauci,którzy wyrażają swoją opinie na jego temat w odpowiedzi usłyszałem,ze ma to dosłownie w 4 literach i nie obchodzą go opinie w internecie zawiedzionych pacjentów.Ogólnie po tym co tam zobaczyłem stwierdzam,ze to się nadaje do programu z cyklu uwaga bądz też interwencja za to jak traktuje pacjentów a traktuje ich jak najgorsze zło.Jak oszust,który jest ordynatorem oddziału może się w taki sposób zachowywać drzeć na pacjenta,ze słyszą go na całym korytarzu inni ludzie i panie rejestratorki,które zresztą nie umieszkały skomentować jego wulgarnego zachowania a to wszystko za wyrażenie swoich opinii na jego temat i racji.Na dzień dzisiejszy kiedy ochłonęłem sam się sobie dziwie,ze potrafiłem powstrzymać emocje i że nie doszło tam do rękoczynów.To jest poprostu karygodne mało tego podsuwać pomysły żeby go nagrać telefonem?Ludzie nie dajcie się oszukać temu oszustowi.Jeżeli chcecie to mogę wam polecić dostałem namiary na bardzo dobrego urologa od rodziny,która u niego pracuje,którego można nazwać lekarzem co zresztą widać po opiniach dr n. med. Michał Hrab.Ludzie dajcie sobie spokój z tym potworem ,bo jeszcze was kaleką zrobi jak co niektórzy o nim pisali.Pozdrawiam

Opinia dodana przez: DRAMAT

Urolodzy w mieście Poznań