Urolog Warszawa

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Urolog Warszawa dr Krzysztof Bukowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Pan Doktor Krzysztof Bukowski był trzecim lekarzem do którego trafiłem z moim schorzeniem i pierwszym, który w rzeczowy i kompetentny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja przypadłość i jak ją leczyć. Odpowiednia diagnoza i zaplanowane leczenie sprawiły, że zostałem ojcem dwójki dzieci. Byłem u Pana Doktora w nowo powstałej przychodni Medic House, którą również polecam.

Opinia dodana przez: Lewandowski
Urolog Warszawa lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)

Opinia dodana przez: Nikola

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Lekarz bardzo miły z sercem do pacjenta wie po co pracuje a nie oby kolejny pacjent polecam oby wiecej takich lekarzy było w Służbie zdrowia

Opinia dodana przez: Ewelina

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Wspaniały diagnosta. Dzięki ogromnej wiedzy medycznej i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych badań precyzyjnie określa przyczynę dolegliwości i zaawansowanie choroby. Dobry kontakt z pacjentem , pewność działania, w trudnych przypadkach jasne określanie kolejnych etapów postępowania, powodują, że zyskuje się pełne zaufanie i przekonanie co do zastosowanych metod leczenia i przewidywanych ich efektów. Lekarz z powołania, w żadnym momencie nie pozwala pacjentowi „siąść psychicznie” przedstawiając proces leczenia jako drogę do wyleczenia, a nie do „poprawy stanu zdrowia”. POLECAM !!! z pełnym przekonaniem.

Opinia dodana przez: maj.joanna
Urolog Warszawa lekarz Piotr Nowak

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Gorąco polecam Pana doktora. Moja wizyta odbyła się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości wraz z planem leczenia i skierowaniem na wszystkie potrzebne badania.

Opinia dodana przez: Marcin Rogowski

Bardzo dobry lekarz!! Moim zdaniem spełnia oczekwiania pacjentów, bynajmniej moje spełnił. Jestem bardzo zadowolona i polecam go wszystkim

Urolodzy w mieście Warszawa