Urolog Warszawa

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Wspaniały diagnosta. Dzięki ogromnej wiedzy medycznej i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych badań precyzyjnie określa przyczynę dolegliwości i zaawansowanie choroby. Dobry kontakt z pacjentem , pewność działania, w trudnych przypadkach jasne określanie kolejnych etapów postępowania, powodują, że zyskuje się pełne zaufanie i przekonanie co do zastosowanych metod leczenia i przewidywanych ich efektów. Lekarz z powołania, w żadnym momencie nie pozwala pacjentowi „siąść psychicznie” przedstawiając proces leczenia jako drogę do wyleczenia, a nie do „poprawy stanu zdrowia”. POLECAM !!! z pełnym przekonaniem.

Opinia dodana przez: maj.joanna
Urolog Warszawa lekarz Piotr Nowak

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Gorąco polecam Pana doktora. Moja wizyta odbyła się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości wraz z planem leczenia i skierowaniem na wszystkie potrzebne badania.

Opinia dodana przez: Marcin Rogowski

Bardzo dobry lekarz!! Moim zdaniem spełnia oczekwiania pacjentów, bynajmniej moje spełnił. Jestem bardzo zadowolona i polecam go wszystkim

lekarz Artur Witt

Urolog, Chirurg ogólny

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Polecam Pana Doktora.
Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Polecam Pana Doktora.

warszawa międzylesie

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga.
Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza.
Serdecznie pozdrawiamy

Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza.
Serdecznie pozdrawiamy

02-801 Ursynów, Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

Bohomolca 17

Wystawiam swój komentarz po roku od operacji, bo myślę, że dopiero teraz moja opinia będzie wiarygodna. Doktor Tomasz Borkowski przeprowadził u mnie operację plastyki połączenia miedniczki z moczowodem. Zabieg był trudny, bo warunki mojej anatomii były skomplikowane. Obecnie bardzo dobrze się czuję, nerka pracuje prawidłowo, wyniki lepsze niż u zdrowego człowieka, cieszę się życiem i dopiero teraz po 40 wiem, co to znaczy żyć bez bólu nerek. Przez wiele lat bardzo cierpiałam i nie zdawałam sobie sprawy, że można żyć inaczej. Doktor jest człowiekiem niezwykle empatycznym i troskliwym. Z wielką uwagą podchodził do mojego problemu. Byłam zaskoczona, kiedy po operacji w środku nocy pojawił się przy moim łóżku pytając jak się czuję. Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi, że uratował mi nerkę i odzyskałam zdrowie. Pracuję, jeżdżę rowerem, chodzę po górach, jest po prostu super. Polecam doktora wszystkim osobom, które borykają się z problemami urologicznymi. Dziękuję Doktorze !!!

Opinia dodana przez: Monika

Zdrojowa 58

Bardzo cierpliwie wyjaśnia wyniki badań, tłumaczy sposób prowadzenia leczenia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marek

Swissmed Przychodnia
Al Jerozolimskie 123, IVpiętro

wspaniały i godny polecenia, z sercem podchodzi do pacjenta,mimo młodego wieku super fachowiec
ma czas na wytłumaczenie choroby i ostrożnie podchodzi do diagnozy

ma czas na wytłumaczenie choroby i ostrożnie podchodzi do diagnozy

Opinia dodana przez: anna

lek. med. Tomasz Mutrynowski

CMD, Urolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli

Opinia dodana przez: janusz

Urolodzy w Warszawie