Urolog Warszawa

Zdrojowa 58

Bardzo cierpliwie wyjaśnia wyniki badań, tłumaczy sposób prowadzenia leczenia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marek

Swissmed Przychodnia
Al Jerozolimskie 123, IVpiętro

wspaniały i godny polecenia, z sercem podchodzi do pacjenta,mimo młodego wieku super fachowiec
ma czas na wytłumaczenie choroby i ostrożnie podchodzi do diagnozy
Opinia dodana przez: anna

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli
Opinia dodana przez: janusz

lek. med. Adam Mroczek

Urolog

wizyta już od 70

CITY CLINIC
Popularna 62A

Pełen profesjonalizm. Dokładne przeprowadzenie badania usg nerek I wykrycie niewielkiego rozmiaru kamienia. Dodam że byłam najpierw u innego lekarza specjalisty który nie rozpoznał choroby I nie podjął żadnego leczenia
Opinia dodana przez: Aneta Rokwisz

Kom. Edukacji Narodowej 50/57

Profesjonalizm, kompetencja, uważność. Wysoka kultura osobista. Prawidłowa diagnoza i leczenie. Bardzo, bardzo wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

ContiMedica
Warszawa, ul. Żytnia

Już dwukrotnie dr M.Zbrzeźniak operował mnie metodą laparoskopii, raz usunął duży kamień z moczowodu a ostatnio "poprawił" mi prostatę. Zawsze ja coś obiecał to słowa dotrzymał. Jakość operacji oceniam na najwyższym poziomie.
Jest wysokiej klasy fachowcem i wspaniałym człowiekiem.
Dr. zajmuje się moimi dolegliwościami od około 5 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Bez wahania polecam Państwu oddać się pod jego opiekę.
Krzysztof Chlebiński Tel: 501 160 163

ul. Jana Sobieskiego 14/61

N A J L E P S Z Y urolog w Wsrszawie.Wie co mówi i robi. Przy tym dobry i bardzo kulturalny człowiek z dużym poczuciem humoru.Pan doktor przeprowadzał zabieg urologiczny u mojego 16 letniego syna. Wg opinii innych pacjentów, którzy mieli ten sam zabieg, miało bardzo boleć a okres rekonwalenscencji długi. Mój syn po zabiegu czuł się bardzo dobrze i w bardzo krótkim okresie doszedł do siebie.Jest zatem bardzo ...

OMEGA-MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
ulica Szaserów 38

Wspaniały doktor i człowiek. Lekarz z powołania. Takich ludzi brakuje w naszym kraju! Zoperował mi zielonym laserem gruczoł prostaty. Do tego po operacji zapewnił świetną opiekę. W tej chwili nie wiem co to prostata, czuję się wspaniale. Jeżeli ktokolwiek się waha, niech nie czeka ani minuty, ja zwlekałem bałem sie zabiegu zupełnie niepotrzebnie. Zero bólu, zero powikłań. REWELACJA natychmiastowa ulga.

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Urolog, Androlog

wizyta już od 350

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i ...
Opinia dodana przez: M

Urolodzy w Warszawie