Urolog Warszawa

Urolog

wizyta już od 70

CITY CLINIC
Popularna 62A

Pełen profesjonalizm. Dokładne przeprowadzenie badania usg nerek I wykrycie niewielkiego rozmiaru kamienia. Dodam że byłam najpierw u innego lekarza specjalisty który nie rozpoznał choroby I nie podjął żadnego leczenia

Opinia dodana przez: Aneta Rokwisz

Kom. Edukacji Narodowej 50/57

Profesjonalizm, kompetencja, uważność. Wysoka kultura osobista. Prawidłowa diagnoza i leczenie. Bardzo, bardzo wszystkim polecam.

Opinia dodana przez: Ewa

ContiMedica
Warszawa, ul. Żytnia

Już dwukrotnie dr M.Zbrzeźniak operował mnie metodą laparoskopii, raz usunął duży kamień z moczowodu a ostatnio "poprawił" mi prostatę. Zawsze ja coś obiecał to słowa dotrzymał. Jakość operacji oceniam na najwyższym poziomie.
Jest wysokiej klasy fachowcem i wspaniałym człowiekiem.
Dr. zajmuje się moimi dolegliwościami od około 5 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Bez wahania polecam Państwu oddać się pod jego opiekę.
Krzysztof Chlebiński Tel: 501 160 163

Jest wysokiej klasy fachowcem i wspaniałym człowiekiem.
Krzysztof Chlebiński Tel: 501 160 163

OMEGA-MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
ulica Szaserów 38

Wspaniały doktor i człowiek. Lekarz z powołania. Takich ludzi brakuje w naszym kraju! Zoperował mi zielonym laserem gruczoł prostaty. Do tego po operacji zapewnił świetną opiekę. W tej chwili nie wiem co to prostata, czuję się wspaniale. Jeżeli ktokolwiek się waha, niech nie czeka ani minuty, ja zwlekałem bałem sie zabiegu zupełnie niepotrzebnie. Zero bólu, zero powikłań. REWELACJA natychmiastowa ulga.

ul. Jana Sobieskiego 14/61

N A J L E P S Z Y urolog w Wsrszawie.Wie co mówi i robi. Przy tym dobry i bardzo kulturalny człowiek z dużym poczuciem humoru.Pan doktor przeprowadzał zabieg urologiczny u mojego 16 letniego syna. Wg opinii innych pacjentów, którzy mieli ten sam zabieg, miało bardzo boleć a okres rekonwalenscencji długi. Mój syn po zabiegu czuł się bardzo dobrze i w bardzo krótkim okresie doszedł do siebie.Jest zatem bardzo ważne kto operuje i jakim jest fachowcem.Oby więcej takich wspaniałych lekarzy i ludzi.

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Urolog, Androlog

wizyta już od 350

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Opinia dodana przez: M

Prosen
Warszawa, Płocka 17 lok 23

To lekarz z zanikającego gatunku - cierpliwy, wesoły, profesjonalny w podejściu do pacjenta i diagnostyce. Oby tylko tacy jak On nas leczyli.

Opinia dodana przez: Jacek

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Dokładnie takich lekarzy jak doktor właśnie brakuje u nas w kraju...niestety ale u nas same gibasy

dr n. med. Bogdan Stodulski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Widok 10 (Terapia)

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.

Opinia dodana przez: Anka

Urolodzy w Warszawie