Urolog Warszawa

Prosen
Warszawa, Płocka 17 lok 23

To lekarz z zanikającego gatunku - cierpliwy, wesoły, profesjonalny w podejściu do pacjenta i diagnostyce. Oby tylko tacy jak On nas leczyli.
Opinia dodana przez: Jacek

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Dokładnie takich lekarzy jak doktor właśnie brakuje u nas w kraju...niestety ale u nas same gibasy

dr n. med. Bogdan Stodulski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Widok 10 (Terapia)

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.
Opinia dodana przez: Anka

szpital kliniczny dziciatka jezus

Z Panią Doktor zetknąłem się w Szpitalu Klinicznym AM w Warszawie. Prowadziła mnie przez ponad rok w leczeniu pęcherza moczowego - nowotwór. Wspaniały lekarz i człowiek , pełna empatii i zrozumienia dla chorych. Z wiadomych mi opini wspaniała operatorka ze ,,złotą rączką". Chciałoby się widzieć takich lekarzy wszędzie , a nie tylko w jednym na kilkanaście szpitali. Dziękuję Pani za fachowość i troskę o wszystkich swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. med. Janusz Zajda

Urolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.

lekarz Kinga Kowalczyk

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Reumatologii - Klinika Rehabilitacji
al. Dzieci Polskich 20 (Somed)

Bardzo dobry specjalista!!!Wyleczyła naszego syna MICHALA ze spodziectwa.26 lutego mielismy ostatnia operacje,dziecko jest zdrowe i czuje sie dobrze.opieka p.doktor w czd byla najlepsza i zawsze znalazła czas dla nas i na nasze pytania .TO bardzo MIłA i SYMPATYCZNA OSOBA.JESTESMY JEJ BAAAARDZO WDZIECZNI.Polecamy .

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Po błędnie ukierunkowanym przez rok i nieudanym leczeniu przez innego urologa na moje szczęście, trafiłem pod skrzydła dr P. Marczyńskiego. Otrzymałem zrozumienie, diagnozę, nadzieję i świadomość, że jestem w absolutnie dobrym miejscu, pod okiem świetnego lekarza, który zdecydowanie wie o czym mówi i jakie podejmuje kierunki leczenia. Po wykonanym w 2015r. zabiegu prostatektomii radykalnej dziś jestem spokojny, kamień spadł mi z serca i wróciła chęć życia mimo, że samo leczenie ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

Międzyleski Szpital Specjalistyczny

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, dobrze tłumaczy chorobę. Leczę się u niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna
Jagiellońska 34

Bardzo kompetentny lekarz, przede wszystkim wszystko rzeczowo tłumaczy. Mój przypadek (urologiczny) może nie był skomplikowany, ale leczenia było skuteczne. Generalnie polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Pierwszy kontakt 2000r.Zostałem rzeczywiście zbadany.
Fachowa opieka lekarska,doprowadziła do zachamowania rozrostu
prostaty i uniknołem operacji.Uważam że jest lekażem bardzo
odpowiedzialnym, wymagającym współpracy.Na prostate jestem
leczony od 1995r.Uważam panią doktor za wzorowego lekarza i polecam.

Urolodzy w Warszawie