Urolog Warszawa

szpital kliniczny dziciatka jezus

Z Panią Doktor zetknąłem się w Szpitalu Klinicznym AM w Warszawie. Prowadziła mnie przez ponad rok w leczeniu pęcherza moczowego - nowotwór. Wspaniały lekarz i człowiek , pełna empatii i zrozumienia dla chorych. Z wiadomych mi opini wspaniała operatorka ze ,,złotą rączką". Chciałoby się widzieć takich lekarzy wszędzie , a nie tylko w jednym na kilkanaście szpitali. Dziękuję Pani za fachowość i troskę o wszystkich swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. med. Janusz Zajda

Urolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.

lekarz Kinga Kowalczyk

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Reumatologii - Klinika Rehabilitacji
al. Dzieci Polskich 20 (Somed)

Bardzo dobry specjalista!!!Wyleczyła naszego syna MICHALA ze spodziectwa.26 lutego mielismy ostatnia operacje,dziecko jest zdrowe i czuje sie dobrze.opieka p.doktor w czd byla najlepsza i zawsze znalazła czas dla nas i na nasze pytania .TO bardzo MIłA i SYMPATYCZNA OSOBA.JESTESMY JEJ BAAAARDZO WDZIECZNI.Polecamy .

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Po błędnie ukierunkowanym przez rok i nieudanym leczeniu przez innego urologa na moje szczęście, trafiłem pod skrzydła dr P. Marczyńskiego. Otrzymałem zrozumienie, diagnozę, nadzieję i świadomość, że jestem w absolutnie dobrym miejscu, pod okiem świetnego lekarza, który zdecydowanie wie o czym mówi i jakie podejmuje kierunki leczenia. Po wykonanym w 2015r. zabiegu prostatektomii radykalnej dziś jestem spokojny, kamień spadł mi z serca i wróciła chęć życia mimo, że samo leczenie ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

Międzyleski Szpital Specjalistyczny

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, dobrze tłumaczy chorobę. Leczę się u niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna
Jagiellońska 34

Bardzo kompetentny lekarz, przede wszystkim wszystko rzeczowo tłumaczy. Mój przypadek (urologiczny) może nie był skomplikowany, ale leczenia było skuteczne. Generalnie polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Pierwszy kontakt 2000r.Zostałem rzeczywiście zbadany.
Fachowa opieka lekarska,doprowadziła do zachamowania rozrostu
prostaty i uniknołem operacji.Uważam że jest lekażem bardzo
odpowiedzialnym, wymagającym współpracy.Na prostate jestem
leczony od 1995r.Uważam panią doktor za wzorowego lekarza i polecam.

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Polecam. Lekarza godny polecenia. Lecz jedna sprawa ktora Nas bardzo zniesmaczyla a mianowicie, wizyte mieliśmy ustalona, która miała byc refundowana przez nfz, operacja miala sie odbyc w sobote, w czwartek dostajemy telefon ze budżet sie skonczyl i albo przyjedziemy na wizyte prywatnie albo musimy czekac 1 rok i 3 miesiace dokladnie na nastepna wizyte, przy czym nasz Syn mial juz 13 miesiecy a optimum zeby nie bylo zadnych zaburzen psychicznych ...

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Doktor Jacek Buda jest człowiekiem wielkiej klasy i formatu. Po operacji odwiedził mnie na oddziale w niedzielę, chociaż był lekarz dyżurny i nie było żadnych komplikacji. Szalenie cierpliwy, profesjonalny, dociekliwy, wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nie wspominając już wysokiej kultury. Miałem wielkie szczęście trafiając na doktora. Poza tym ma wspaniałe poczucie humoru i dystans do siebie, a jest to cecha ludzi wybitnie inteligentnych. Piotr K.

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Pełen profesjonalizm, Pan Doktor Daniel Leszczyński przywrócił mi wiarę w lekarzy. Niebotyczna wiedza i doświadczenie, a przy tym nietuzinkowa kultura i opanowanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w obecnych czasach było mi dane spotkać takiego specjalistę z prawdziwym powołaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Izydor

Urolodzy w Warszawie