Urolog Warszawa

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Gorąco polecam panią doktor. Wspaniałe podejście do dziecka i rodzica, pełna opieka i profesjonalizm. Godny zaufania lekarz

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Profesjonalizm, fachowość, kultura osobista, a do tego poczucie humoru gwarantują poczucie troski o pacjenta.

dr n. med. Piotr Kryst

Urolog

wizyta już od 100

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg.
Konkretnie, fachowo i skutecznie

Konkretnie, fachowo i skutecznie

Opinia dodana przez: maciek

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Pan Doktor to konkretny profesjonalista. To, że się skupia na chorobie pacjenta świadczy o jego kompetencjach. Jest on niewątpliwie autorytetem w dziedzinie urologii. Bardzo polecam - mam do niego pełne zaufanie - mimo, że byłam tylko raz (aby się skonsultować) wiem na czym stoję.

Opinia dodana przez: maria k.

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Wspaniały lekarz!!! Bardzo osrtożny w wydawaniu diagnozy! Godny polecenia!

Wspaniały lekarz!!! Bardzo osrtożny w wydawaniu diagnozy! Godny polecenia!

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 3

Po badaniu na jego oddziale (decyzja szukania przetoki odbytu bez ciągu dalszego, bez dalszej diagnostyki),paroma spektakularnymi metodami.Mimo wyjaśnień, nie zbadano tego, co chorej głównie dokuczało, czyli bólów okrężnicy z stale występującą krwią utajoną w kale, biegunkami i obstrukcjami. Zrobili super badania ...pęcherza, początkowej części odbytu i macicy...tak jak wcześniej w tym szpitalu zrobiona tomografia komputerowa "brzucha" nic złego nie wykazały, przy kompletnym wycieńczeniu organizmu pacjentki. Po powrocie do domu okazało się, że chora otrzymała dodatkowe cierpienie przez zarażenie Clostridium Difficile. Diagnostyka była super, ale metodami bardziej przydatnymi naukowcom niż chorej z krwawymi biegunkami i zaparciami, wypisaniu (przyspieszonym i nieuzasadnionym) jej do domu, zaordynowaniu w domu przepisanego przez lekarza z jego oddziału (więc pewnie za jego zgodą) antybiotyku Cipronex - chora - zaczęła cierpieć na całkiem inne jakościowo, straszliwe biegunki, Wyłącznie wykonana szybko prywatne badania (wyniki cudem zdobyto przed świętami, kiedy "pomoc" medyczna jest kompletnie sparaliżowana) wykazały obecność w kale Clostridium Difficile - bakterii, która uaktywnia się po tym włąsnie antybiotyku, nie leczona prowadzi do odwodnienia i śmierci w mękach. W tym szpitalu za zgodą dyrekcji ponaglanej przez pana wiceministra, niepełnosprawną, chorą . dręczoną skurczami dziewczynę, chciano leczyć na biegunki z krwią lekami uspokajającymi i przeciwbólowymi, ten pan ordynator to widział i nie protestował. Kompletna dyskryminacja chorych niepełnosprawnych, z rzadkimi zespołami genetycznymi z rodzaju tych o paradoksalnie zazwyczaj łagodnym przebiegu, łagodnym jeżeli znieczulica, głupota i ignorancja lekarzy nie zagraża takiemu pacjentowi ze strony lekarzy i znajdzie się on pod odpowiedzialną i czuła opieką. Niestety nawet interwencja wiceministra zdrowia(niby podjął się pomóc) nie pomogła, dziewczyna by zmarła w mękach leczona środkami przeciwbólowymi. Dziwny ten kraj , w którym dyskryminuje się niepełnosprawnych, najsłabszych i to w Unii w 21 wieku! Dziewczyna krzywdzona od urodzenia , poza rzadkim zespołem o łagodnym przebiegu nie zadano sobie trudu , żeby wykryć nietolerancje pokarmowe, doprowadzające do śmierci z wyniszczenia, a które, jak się je wykryje w odpowiednim czasie, nie szkodzą pacjentowi, nie generują kosztów po stronie państwa, bo niepotrzebne są leki tylko diety! Dziewczynie lekarz z tego oddziału dał do podpisania papier, który następnie szybko zabrał, nawet nie zdążyła przeczytać. Ten sam, który przepisał szkodliwy w skutkach Cipronex. I jak tu żyć w takim kraju? Przy takiej dyskryminacji i zwalaniu wszystkiego na "podstawową chorobę"???

Obrońców 7

Pan dr Tomasz Bużański operował mnie w 1992 i 1997r. Tyle serdecznej i wspaniałej opieki, ile otrzymałem od Pana Doktora Bużańskiego i Personelu Kliniki Urologii w czasie mojego pobytu w warszawskim szpitalu, mogę tylko porównać do warunków domu rodzinnego.
Pan Doktor operował również moją siostrę i syna. Do dziś cieszą się dobrym zdrowiem.
To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!!
Panie Doktorze, niech Bóg obdarza Pana zdrowiem, a ja ...

To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!!
Panie Doktorze, niech Bóg obdarza Pana zdrowiem, a ja za przywrócenie radości życia - nie tylko mnie - z serca bardzo dziękuję...
Wdzięczny Tadeusz Chojnacki z rodziną.

Opinia dodana przez: darecki d.gruszka

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska

Doktor Wojciech Rogowski Kierownik urologii w szpitalu MSWiA w Warszawie na Wołoskiej leczył mojego brata,który poszedł do tego szpitala na drobny zabieg i miał opuścić szpital w ciągu tygodnia cały i zdrowy zgodnie z obietnicą doktora Rogowskiego. Przeszedł badania które nie wykazały nic groźnego jedynie kamien w moczowodzie. Niestety już ze szpitala nie wyszedł. Zmarł. W czasie 1,5 miesięcznego pobytu w szitalu mój brat przeszedł kilka operacji wykonanych przez doktora Rogowskiego. Po każdej operacji było coś nie tak ,brat żle się czuł, ale pan doktor twierdził, że operacja się udała a za kilka dni otwierał pacjenta ponownie. Była sytuacja , gdy mój brat dowiedział się o drugiej operacji od pielęgniarki , bo doktor Rogowski ani inny lekarz z oddziału nie raczył pacjenta powiadomić. Mój brat przeszedł na urologii cztery operacje , i po czwartej operacji doktor Rogowski oddał go na OIOM. Tam został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i niestety już się nie obudził. Na tym strasznym oddziale też miał operację bez wiedzy rodziny, a gdy zapytałam dlaczego tak się dzieje usłyszałam od lekarza słowa "czy posiada pani dokument z sądu , że brat jest ubezwłasnowolniony".Okazuje się , że lekarze mogą zrobic z pacjentem wszystko, zwłaszcza gdy nie ma on mozliwości decydowania o sobie .
Po przewiezieniu brata na OIOM pan doktor Rogowski wogóle się nim nie interesował, a rodzinie opowiadał bzdury niezgodne z informacjami lekarzy z OIOMU. Doktora Rogowskiego widocznie zgubiła rutyna. Najprawdopodobniej zotał popelniony błąd do którego ani doktor Rogowski ani szpital się nie przyznał. Cały ten szpital a zwłaszcza urologia to jeden wielki burdel. Lekarze zwłaszcza na urologii to arogancja i bezczelność , uważają się za Bóg wie kogo, przypisują sobie jakieś teorie sukcesów wyssane z palca. Doktor Rogowski to jedna wielka obietnica bez pokrycia. Obiecywał za każdym razem , że mój brat będzie zdrowy i będzie żył i co po jego obietnicach? Obietnice , że zadzwoni i nie dzwonił to było normalne, a gdy dodzwoniłam się na oddział to nie podchodził do telefonu bo był zawsze ogromnie zajęty. Myślę , że wszystkim rodzinom chorych wciska ten sam kit używając przy tym słowa do kobiet "maleńka".Gdy byłam na oddziale urologii po śmierci mojego brata , pan doktor Rogowski powiedział mi że nie wie co się stało że sprawy przybrały taki obrót . Dziwne, bo jeden z lekarzy z OIOMU swierdził ogólnoustrojowe zakażenie organizmu czyli sepsę.Jak mógł nie wiedzieć lekarz prowadzący czyli doktor Rogowski? To był jeden wielki koszmar ten szpital i ci lekarze. Ciągle słyszałam jak drogo kosztuje leczenie mojego brata. Przecież on pracował ,był pracownikiem służby zdrowia. Skandal. Okazuje się , że życie ludzkie nie ma żadnej wartości, liczą się tylko koszty leczenia. To jest najważniejsze. I co mi po Pana przepraszam panie doktorze Rogowski, czy pan wie co pan zrobił rodzinie , a przede wszystkim rodzicom , ktorzy są w podeszłym wieku. Niech pana diabli wezmą z takim leczeniem panie doktorze.A brat panu tak ufał. Miał dopiero 53 lata i głowę pełną pomysłów na dalsze życie,to był człowiek niezwykły, a pan go zmarnował.

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

Wspaniały lekarz. Jeżeli ktoś pisze że poświęca pacjentowi za mało czasu, to kompletna bzdura. Nie znam lekarza, który bardziej szanowałby pacjenta. Pan dr nigdy nie zerka na zegarek dając tym samym pacjentowi do zrozumienia, ze trzeba już wychodzic. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzebuje. To bardzo kompetentny lekarz a przy tym bardzo miły i dobry człowiek. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Mariola

Prywatny Gabinet Lekarski
Dygasińskiego 30 lok. 2

Zero zastrzeżeń. Dr.Kuczera poświęcił mi tyle czasu, ile wymagała sytuacja, zbadał kompleksowo, wyjaśnił, co mi dolega i jak się to leczy i przepisał to, co mnie wyleczyło.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Urolodzy w Warszawie