Urolog Warszawa

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Polecamy Pana Doktora ! Jesteśmy prawie cztery miesiące po operacji spodziewa ! Wada była duża ,żaden z lekarzy u których byliśmy wcześniej nie chciał podjąć się operacji jednoetapowej ! Pan Doktor operacje przeprowadził jednoetapowo z niesamowitym skutkiem ! Zawsze mogliśmy zadzwonić zapytać jak był jakiś problem ! Mikołaj bardzo Pana Doktora polubił i co zaskakujące nie bał się badania i wizyt kontrolnych ! Lekarz z powołaniem!

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Doktor Jacek Buda jest człowiekiem wielkiej klasy i formatu. Po operacji odwiedził mnie na oddziale w niedzielę, chociaż był lekarz dyżurny i nie było żadnych komplikacji. Szalenie cierpliwy, profesjonalny, dociekliwy, wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nie wspominając już wysokiej kultury. Miałem wielkie szczęście trafiając na doktora. Poza tym ma wspaniałe poczucie humoru i dystans do siebie, a jest to cecha ludzi wybitnie inteligentnych. Piotr K.

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Pełen profesjonalizm, Pan Doktor Daniel Leszczyński przywrócił mi wiarę w lekarzy. Niebotyczna wiedza i doświadczenie, a przy tym nietuzinkowa kultura i opanowanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w obecnych czasach było mi dane spotkać takiego specjalistę z prawdziwym powołaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Izydor

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Gorąco polecam panią doktor. Wspaniałe podejście do dziecka i rodzica, pełna opieka i profesjonalizm. Godny zaufania lekarz

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Profesjonalizm, fachowość, kultura osobista, a do tego poczucie humoru gwarantują poczucie troski o pacjenta.

dr n. med. Piotr Kryst

Urolog

wizyta już od 100

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg.
Konkretnie, fachowo i skutecznie
Opinia dodana przez: maciek

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Pan Doktor to konkretny profesjonalista. To, że się skupia na chorobie pacjenta świadczy o jego kompetencjach. Jest on niewątpliwie autorytetem w dziedzinie urologii. Bardzo polecam - mam do niego pełne zaufanie - mimo, że byłam tylko raz (aby się skonsultować) wiem na czym stoję.
Opinia dodana przez: maria k.

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Wspaniały lekarz!!! Bardzo osrtożny w wydawaniu diagnozy! Godny polecenia!

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 3

Po badaniu na jego oddziale (decyzja szukania przetoki odbytu bez ciągu dalszego, bez dalszej diagnostyki),paroma spektakularnymi metodami.Mimo wyjaśnień, nie zbadano tego, co chorej głównie dokuczało, czyli bólów okrężnicy z stale występującą krwią utajoną w kale, biegunkami i obstrukcjami. Zrobili super badania ...pęcherza, początkowej części odbytu i macicy...tak jak wcześniej w tym szpitalu zrobiona tomografia komputerowa "brzucha" nic złego nie wykazały, przy kompletnym wycieńczeniu organizmu pacjentki. Po powrocie do domu okazało ...

Obrońców 7

Pan dr Tomasz Bużański operował mnie w 1992 i 1997r. Tyle serdecznej i wspaniałej opieki, ile otrzymałem od Pana Doktora Bużańskiego i Personelu Kliniki Urologii w czasie mojego pobytu w warszawskim szpitalu, mogę tylko porównać do warunków domu rodzinnego.
Pan Doktor operował również moją siostrę i syna. Do dziś cieszą się dobrym zdrowiem.
To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!!
Panie Doktorze, niech Bóg obdarza Pana zdrowiem, a ja ...
Opinia dodana przez: darecki

Urolodzy w Warszawie