Urolog Warszawa

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Gorąco polecam panią doktor. Wspaniałe podejście do dziecka i rodzica, pełna opieka i profesjonalizm. Godny zaufania lekarz

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Profesjonalizm, fachowość, kultura osobista, a do tego poczucie humoru gwarantują poczucie troski o pacjenta.

dr n. med. Piotr Kryst

Urolog

wizyta już od 100

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg.
Konkretnie, fachowo i skutecznie
Opinia dodana przez: maciek

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Pan Doktor to konkretny profesjonalista. To, że się skupia na chorobie pacjenta świadczy o jego kompetencjach. Jest on niewątpliwie autorytetem w dziedzinie urologii. Bardzo polecam - mam do niego pełne zaufanie - mimo, że byłam tylko raz (aby się skonsultować) wiem na czym stoję.
Opinia dodana przez: maria k.

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Wspaniały lekarz!!! Bardzo osrtożny w wydawaniu diagnozy! Godny polecenia!

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 3

Po badaniu na jego oddziale (decyzja szukania przetoki odbytu bez ciągu dalszego, bez dalszej diagnostyki),paroma spektakularnymi metodami.Mimo wyjaśnień, nie zbadano tego, co chorej głównie dokuczało, czyli bólów okrężnicy z stale występującą krwią utajoną w kale, biegunkami i obstrukcjami. Zrobili super badania ...pęcherza, początkowej części odbytu i macicy...tak jak wcześniej w tym szpitalu zrobiona tomografia komputerowa "brzucha" nic złego nie wykazały, przy kompletnym wycieńczeniu organizmu pacjentki. Po powrocie do domu okazało ...

Obrońców 7

Pan dr Tomasz Bużański operował mnie w 1992 i 1997r. Tyle serdecznej i wspaniałej opieki, ile otrzymałem od Pana Doktora Bużańskiego i Personelu Kliniki Urologii w czasie mojego pobytu w warszawskim szpitalu, mogę tylko porównać do warunków domu rodzinnego.
Pan Doktor operował również moją siostrę i syna. Do dziś cieszą się dobrym zdrowiem.
To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!!
Panie Doktorze, niech Bóg obdarza Pana zdrowiem, a ja ...
Opinia dodana przez: darecki

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska

Doktor Wojciech Rogowski Kierownik urologii w szpitalu MSWiA w Warszawie na Wołoskiej leczył mojego brata,który poszedł do tego szpitala na drobny zabieg i miał opuścić szpital w ciągu tygodnia cały i zdrowy zgodnie z obietnicą doktora Rogowskiego. Przeszedł badania które nie wykazały nic groźnego jedynie kamien w moczowodzie. Niestety już ze szpitala nie wyszedł. Zmarł. W czasie 1,5 miesięcznego pobytu w szitalu mój brat przeszedł kilka operacji wykonanych przez doktora ...

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

Wspaniały lekarz. Jeżeli ktoś pisze że poświęca pacjentowi za mało czasu, to kompletna bzdura. Nie znam lekarza, który bardziej szanowałby pacjenta. Pan dr nigdy nie zerka na zegarek dając tym samym pacjentowi do zrozumienia, ze trzeba już wychodzic. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzebuje. To bardzo kompetentny lekarz a przy tym bardzo miły i dobry człowiek. Polecam każdemu z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mariola

Prywatny Gabinet Lekarski
Dygasińskiego 30 lok. 2

Zero zastrzeżeń. Dr.Kuczera poświęcił mi tyle czasu, ile wymagała sytuacja, zbadał kompleksowo, wyjaśnił, co mi dolega i jak się to leczy i przepisał to, co mnie wyleczyło.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Urolodzy w Warszawie