lekarz Urszula Abramowicz

Wspanialy lekarz, cudowna, pomocna osoba. Prowsdzila mnie jako Dziecko i dla swojego Dziecka nawet nie myslalam o innym lekarzu prowadzacym

Wspaniała, sympatyczna, życzliwa, fachowa, cudowny człowiek i lekarz!!!! Polecam!!!! Kocha dzieci, nigdy nie panikuje, potrafi zaradzić i uspokoić.

Chodzilam do Pani doktor jako dziecko teraz prowadzam wlasne dzieci . Jaj jej nie ma w przychodnii to nawet nie jade . Wspanialy lekarz wspanialy specjalistaa wspanialy czlowiek

Oby jak najwięcej było takich lekarzy to wspaniały człowiek polecam każdemu a dzieci Ją uwielbiają

Uprzejma, konkretna, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, moje jej ufają i ja również. Tłumaczy dokładnie co dolega dziecku i potrafi uspokoić.

Wspaniała pani doktor! Umie wysłuchać, zawsze służy dobrym słowem i trafnym lekiem. Serdecznie polecam, oby więcej takich uśmiechniętych ludzi! :)))

Rzetelne podejście do wykonywanej pracy.

Rzetelne podejście do wykonywanej pracy.

Pani Doktor jest świetnym fachowcem, zawsze trafnie diagnozuje. Wspaniały kontakt z dziećmi. Uśmiechając się pozyskuje sympatię wielu młodych pacjentów. Super Kobieta!!!

jet uczciwa i znająca się na rzeczy. trafnie diagnozuje bo ma ogromną wiedzę .to jest lekarz, który nie spoczął na laurach.

Pani Doktor jest bardzo miłą,pomocną i zawsze uśmiechniętą osobą. Ma wspaniały kontakt z dziećmi.Polecam.