lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Internista, Reumatolog

jestem ponownie po wizycie u pani Dyś i jestem rownie zadowolony jak za pierwszym razem.... mimo ze pani dr jest przemiła to ciesze sie ze nie bede musial juz jej widywac w sprawie mojego kolana... pozdrawiam

Jestem b.zadowolony z jakosci uslug pani dr dyś i jej placówki

Jestem b.zadowolony z jakosci uslug pani dr dyś i jej placówki

lekarz wart duzo wiekszych pieniedzy, w koncu ktos wiedzial co mi jest i byl w stanie pomóc, dziekuje pani doktor

bardzo dobry reumatolog, pomogła mi uporac się z moją chorobą. Polecam dr Dyś z czystym sumieniem!!!

zgadza sie najlepszy reumatolog w okolicy i nie tylko. Ja jestem jeszcze pod opieka pani doktor bentkowskiej dys jako jej pacjent rodzinny i tez jestem w 100% zadowolomy.

najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam a bylam juz u paru, a przy tym b.dobry reumatolog

jestem po wizicie u tego reumatologa i jestem w 100% zadowolony i szczesliwy ,po pierwsze wiadomo juz co mi dolega i po drugie da sie to wyleczyć. Zaskoczylo mnie calosciowe podejscie do pacjenta a nie tylko skupianie sie na bolacym stawie... Reumatolog godny polecenia i zgadzgam sie z opiniami ponizej, lekarz wart swojej ceny. Polecam

jesli chodzi o lek rodzinnego to bez konkurencji we frampolu,ale ja jestem z bilgoraja bo mniej czekam w kolejce niz w bilgo. Wspanialy lekarz , zrozumie pacjenta kazdego... Kompetentna i mila...polecam

świetny reumatolog, indywidualnie podchodzi do pacjenta- nie musi zagladac do papierów żeby przypomniec sobie problem ,w szystko ma w glowie, mozna na nia zawsze liczyc. Lekarz z powołania- swiat bylby lepszy gdyby takich ludzi bylo wiecej. Mądra, kompetentna, uprzejma.. Zabiegana i troche trzeba odczekac przed gabinetem w kolejce ale to chyba dobrze o niej swiadczy.

świetny,fachowy lekarz a przy tym uprzejmy... i skuteczny, ale ciężko sie dostać