lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Internista, Reumatolog

Najlepszy lekarz jakiego znam , zawsze pomoże , zbada wyslucha trafi z antybiotykiem , dzieki jej opiece od 16 lat nie bylam nigdzie poza nia

Bardzo dobry lekarz - miły i uprzejmy szybko radzacy sobie z dolegliwosciami - mi pomoglo juz po pierwszej wizycie

super reumatolog - na problemy ze stawami tylko ten lekarz, myslałem ze to juz koniec z mim kolanemm- a tu jedna wizyta punkcja leczenie do stawowe i juz 3 miesiąc kolano jak nowe

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.

To świetny lekarz opiekuje się calą moja Rodzinką już od 7 lat i ze wszytkim jest sobie wstanie Pani Doktor poradzić. Ma też meża ginekologa - który pomógł mi w czasie ciąży.

Super lekarz . Kompetencja 100 Wiedza super i ogromne doświadczenie, lekarz godny polecenia każdemu , pani dr jest bardzo miła osoba

Super lekarz . Kompetencja 100

to fakt - takich lekarzy jest coraz mniej - miałem uraz i pojechałem do szpitala w bilgoraju - ale tam udzielono mi niewystarczjacej pomocy - a pani doktor pomogla mi bardzo zna sie na wielu rzeczach - ufam jej bezgranicznie

Duży plus za podejście do dzieci, jestem bardzo zadowolona, byłam u pani doktor z moją córeczką, która ma trzy latka a wiadomo jak jest z takim trzylatkiem, wszędzie go pełno a na dodatek się niecierpliwi i zadaje milion pytań. Pani doktor cierpliwa, dokładnie zbadała małą i uważnie słuchała co mówi. Jestem naprawdę zadowolona, widać, że to lekarz z powołania a nie tylko taki co skończył medycynę i tyle. Taki lekarz rodzinny to skarb - szczególnie teraz tyle sie slyszy o braku dostepnosci do lekarza.

bardzo porządny lekarz, dokładny i pelny zrozumienia. Ma dużą wiedze i doświadczenie. Sprawnie poradzila sobie z moim problemem.

Nie przesadza z faszerowaniem medykamentami przy drobnych infekcjach, ale powaznie traktuje powazne stany chorobowe. Trafne diagnozy i dobry, indywidualny dla kazdego pacjenta dobor lekow. Doskonala pamiec co do pacjentow, ich dolegliwosci, przyjmowanych stale lekow itp. (u mnie, w odroznieniu co bylo u poprzedniej lekarz rodzinnej, nie musze za kazdym razem tlumaczyc, ze jestem uczulona na niektore antybiotyki, bo ona to po prostu pamieta) Na zainteresowanie wlasnym stanem zdrowia odpowiada konkretnie i w sposob zrozumialy dla pacjenta. Choc nie zawsze w pierwszej chwili w pelni zgadzalam sie z jej zaleceniami (przyszlam do dr Dysiowej przyzwyczajona do przepisywania antybiotykow na byle infekcje, wiec poczatkowo dziwily mnie zalecenia typu "lezec w lozku i pic duzo goracych plynow z miodem i cytryna"), ale w zadnym razie nie moge jej za nie skrytykowac, gdyz na dluzsza mete okazywaly sie duzo skuteczniejsze i nieobciazajace organizmu. Zdecydowanie polecam zarowno dla malych, jak i dla doroslych pacjentow.