lek. dent. Urszula Charciarek

Pierwsza klasa, szybkie terminy a opcja przyjmowania nawet w sobotę wieczorem jest bardzo wygodna. Polecam!

Lekarz bardzo dobry co to znaczy?Ano to ,iż poświęca cała swoja energię i siłę dla pacjenta.Ma wiele cierpliwości ,bardzo dobrze leczy ząbki :)))) jest Osoba która jest powołana do tego aby leczyć jeśli wiecie co mam na myśli-jeśli nie to wiedzcie że Pani Doktor każdemu pacjentowi poświęca wiele czasu,pomaga i świetnie diagnozuje przyczyny a co najważniejsze leczy!!!!Przejmuje się zdrowiem pacjenta a nie traktuje Go jako klienta ,Kieruje się zasadą Najważniejszy jest człowiek .Jest to moja subiektywna opinia -do innego lekarza już nie pójdę ja wybrałem a TY?

Wspaniały lekarz stomatolog, poza dobrze wykonaną usługą stomatologiczną poświęca prywatny czas na zdiagnozowanie problemów zdrowotnych pacjenta, skutecznie leczy, godna zaufania, sympatyczna, polecam! MN, Wojkowice