Urszula Gut-Wrona

Chirurg stomatolog

Pani doktor wyrwała mi już 3 zęby, każdy "problemowy" - połamane i kruche. Było bezboleśnie, starannie, z troską o samopoczucie, żadnych komplikacji. Szczerze polecam.

Pani doktor usunęła mi resztki zęba którego inny lekarz nie potrafił. zdjęcie było zrobione na miejscu. wszyscy pracownicy byli strasznie mili-serdecznie polecam tą klinikę

Pani Doktor to wspanialy lekarz jak i czlowiek.profesjonalistka w kazdym calu. dziekuje za wszystko!!!

profesjonalna obsługa wszystkich pracowników przychodni i niesamowita fachowość Pani Doktor którą polecam wszystkim :)

Pani doktor wyrywała mi ząbka przez ponad dwie godziny. Był to zwykły ząb, a wyrywanie takcih zębów zajmowało u mnie do tej pory u innego chirurga maksymalnie 3 minuty. Dla porównania miałem usuwane u innego chirurga dwie ósemki leżące całkowicie pod kością tak, że nie było ich widać ( czyli zabieg dość skomplikowany) i trwał zaledwie 30 minut. Ponadto po wyrwaniu zęba u Pani doktor dostałem zapalenia kości i cierpiałem z bólu dwa miesiące. Uważam, że Pani doktor po prostu nie miała fizycznie siły żeby sobie z moim zębem poradzić. Stanowczo odradzam wyrywanie zębów u tej Pani.