lek. med. Urszula Horbacewicz

Laryngolog, Wizyty domowe

Bardzo miła osoba. Dobre podejście do pacjenta, pełne empatii i cierpliwości. W trakcie wizyty czujemy się swobodnie i zaopiekowani. Z czystym sumieniem, polecam każdemu wizytę w gabinecie pani doktor👍

Pani Doktor godna polecenia. Miła, uprzejmą do małych i wystraszonych pacjentów. Odpowiada kompleksowo na wszystkie pytania. Nie ponagla patrząc co chwilę na zegarek, naprawdę poświęca tyle czasu ile trzeba zdesperowanej matce i małemu pacjentowi😉

Bardzo polecam! Pani doktor była uprzejma przyjąć moje maleńkie dzieci na oddziale. To świadczy o dużej empatii!! Nie musiała, a zrozumiała naszą sytuację i to zrobiła. Nie było łatwo, bo dzieci bardzo płakały, a jednak podjęła się. Kilka dni wcześniej byłam u laryngolog w jednej z osiedlowych przychodni i takie płaczące dziecko zostało odesłane z kwitkiem. Przykre. Bardzo, bardzo dziękuję!

Bardzo, bardzo dziękuję!

Cud lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła, sympatyczna, kompetentna. Z gabinetu wychodzi się w pełni usatysfakcjonowanym. Podejście do pacjenta jest obecnie mega ważne. Takim wychodzi się po wizycie u Pani doktor. Brawo Pani doktor!

wspaniały lekarz, bardzo uprzejma, kompetentna lekarka. Pani Doktor robiła w sierpniu 2019 zabieg usunięcia migdałków u mojej córeczki. wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Pani Doktor bardzo zaangażowana, co chwile po zabiegu przychodziła do dziecka sprawdzać jak się czuje. po operacji daje swój numer prywatny gdyby się coś działo, co bardzo uspakaja rodziców. ja też u niej się leczę - bardzo skrupulatnie sprawdza stan zdrowia. szczerze polecam!

wspaniały lekarz, bardzo uprzejma, kompetentna lekarka.

Pani Doktor robiła w sierpniu 2019 zabieg usunięcia migdałków u mojej córeczki.
wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

ja też u niej się leczę - bardzo skrupulatnie sprawdza stan zdrowia.

szczerze polecam!

U mojej córki zdiagnozowano przerost migdałka. Polecono nam Panią Doktor do wykonania operacji. I to był słuszny wybór. Bardzo miła z dobrym podejściem do dzieci.

Polecam, fajna babka. Nie wyleczyła mnie,ale to nie jej wina. Po prostu jeszcze medycyna nie znalazła na tyle taniego sposobu by polski NFZ z niego mógł korzystać.

Wspaniały lekarz - tłumaczy, na czym polega problem, poświęca dużo czasu pacjentowi i dokładnie bada. Jest dociekliwa i bardzo kompetentna. W dodatku jest bardzo empatyczna i otwarta do ludzi. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do niej.

Bardzo fajna, miła. Ma dobre podejście do dzieci. Po 2latach leczenia córki laryngologicznie u innego lekarza, mimo że wspominałam o częstych infekcjach nikt nie dopatrzył się, że to przerost migdałka gardłowego. Dopiero dr. Horbacewicz po zbadaniu określiła przyczynę. Dziś już córka jest po zabiegu.

Super lekarz, szczerze polecam , miła, kompetentna, trafna w diagnozie

Super lekarz, szczerze polecam , miła, kompetentna, trafna w diagnozie