lekarz Urszula Janiak-Przybylska

2,2
2,5
2,7
2,5

chodzilam do tej pani na odczulanie gdy dostaje sie szczepionke trzeba byc kompletnie zdrowym (najpierw odczulalam sie w poznaniu gdzie traktowano mnie powaznie)pewnego razu bylam tak przeziebiona (katar kaszel doslowny brak swiadomosci,goraczka) ale poszlam na odczulanie majac swiadomosc ze jej nie dostane ale jako lekarz po zbadaniu da mi cos na przeziebienie(lub odesle do rodzinnego) i przyjde chcoiaz za tydzien bo w tym stanie to niebezpieczne.na co pani doktor zbadala mnie i powiedziala zebym nie udawała.Szczepionke dostałam na szczescie moje i tej pani "doktor" wyszlam cało. nie polecam niemiła niesympatyczna sprawia wrazenie obrazonej wrednej i kompletnie sie nie nadaje

Bardzo kompetentny lekarz. Dokładn ie tłumaczy daną jednostkę chorobową. Zna się na leczeniu i najnowszych trendach w alergologii

Nie polecam tej lekarki, odniosłam wrażenie iż nie potrafi zdjagnozować nawet zwykłego przeziębienia.

Lekarz ten nie spełnia moich oczekiwań i jest nie uprzejmy.

Lekarz ten nie spełnia moich oczekiwań i jest nie uprzejmy.

Rewelacyjny lekarz a przede wszystkim człowiek. Zawsze trafne diagnozy, spokojna, zdecydowana. Antybiotyk podaje w ostateczności, po wizycie u Niej zawsze jestem spokojna bo wiem, że jestem porządnie przebadana. Oby było więcej takich lekarzy.

Diagnoza nietrafiona. Przepisała złe leki ktore po dłuzszym czasie przestały pomagac a wrecz przeciwnie raczej zaczeły szkodzic. Poszedłem zeby sprawdzic do innego lekarza na wizyte i powiedział mi ze leki i diagnoza sa nietrafne ustwaił leczenia i juz nie ma problemu