lekarz Urszula Janowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,2
1,4

Pani doktor zrobiła mi wyrzuty kiedy poprosiłam o badanie krzywej cukrowej po stwierdzeniu nietolerancji glukozy przy wyjściu ze szpitala i zaleceniu aby takie badanie wykonywać co jakiś czas - ze wymyślam i jest za drogie. Dodatkowo na sorze dostałam antybiotyk na rzut celiakii, co pogorszyło dosłownie wszystko. Naprawdę nie polecam.

Tragedia! Dziecko płakało jeszcze dwie godziny po wyjściu z pogotowia. Wrażliwość i empatia na poziomie funkcjonariusza gestapo a kompetencjach to szkoda gadać. Nie życzę żadnemu dziecku (ani rodzicowi) poznawać tą panią osobiście!

Ostatni raz w życiu, oziębłość, chroncie dzieci

Ostatni raz w życiu, oziębłość,
chroncie dzieci

Najgorszy lekarz. Zero empatii w stosunku do dzieci

Najgorszy lekarz. Zero empatii w stosunku do dzieci

Porażka. Wolałbym pójść do weterynarza. Podczas dyżuru na pogotowiu wysłuchała u dziecka zapalenie oskrzeli którego nie było, do tego chamstwo i buta jakie rzadko można spotkać. Trzymajcie się z daleka