lekarz Urszula Kopeć-Gurdak

Lekarz rodzinny

Właśnie dzisiaj przypadkiem dowiedziałam się że Pani doktor nie pracuje już w przychodni na Wałowej. Jestem niepocieszona i nawet zła :). Wiem że nie spotkam takiej drugiej lekarz bo lekarz powinien być też zwyczajnie człowiekiem który zajmuje się innym człowiekiem. Pani lekarz nigdy niczego nie zbagatelizowała,zawsze zbadała,zleciła badania. Do tego empatyczna,zawsze wyjaśniła co człowiekowi jest a co może być tylko ewentualną hipochondria:) Bardzo żałuję że już nie pracuje.

Mam już przeszło 60 lat i do tej pory nie spotkałam lekarza bardziej kompetentnego, dociekliwego. Pełna empatii dla pacjentów, stawiająca właściwe diagnozy, przede wszystkim dociekliwa, skieruje na wszystkie badania aby ustalić diagnozę

Najlepszy lekarz rodzinny do jakiego chodziłam, Pani doktor miła, kompetentna, potrafi wysłuchać pacjenta i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Zawsze stawia skuteczne diagnozy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak świetnego specjalistę, wielka szkoda, że Pani doktor nie przyjmuje już w Gdańsku.

Za dlugo sie zbieralam z napisaniem opinii o Pani doktor. Jedna z najlepszych lekarzy, ktorych spotkalam na swojej drodze. Potrafi cierpliwie doradzic w kazdej dolegliwosci i problemie. Nie buduje przeszkod z wypisywaniem skierowan, recept. Uwzgledenia zawsze inne dolegliwosci,szczegolowy wywiad i kompleksowa opieka. Pełna empatii i zrozumienia, pierwsza osoba która przychodzi mi na myśl gdy usłyszę "lekarz z powołania".

Miła lekarz wywiad jest ale niestety przy poważnych dolegliwościach słabo sobie radzi .Dolegliwości nie mijają

Miła lekarz wywiad jest ale niestety przy poważnych dolegliwościach
słabo sobie radzi .Dolegliwości nie mijają

Bardzo miła wizyta, dokładny wywiad, zlecony komplet badań. Wizyta nie była w pośpiechu, Pani odpowiadała na każde pytanie.

Bardzo miła wizyta, dokładny wywiad, zlecony komplet badań.
Wizyta nie była w pośpiechu, Pani odpowiadała na każde pytanie.

Bardzo dobra lekarz, godna polecenia. Bardzo kontaktowa,na kazde pytanie odpowie,wyjasni,kompetentna i uprzejma.

Bardzo dobra lekarka. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad z pacjentem, poświęca odpowiednią ilość czasu bez pośpiechu. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję :)

bardzo mila pani doktor kompleksowo podchodzi do choroby takich lekarzy jest bardzo mało polecam

bardzo mila pani doktor
kompleksowo podchodzi do choroby
takich lekarzy jest bardzo mało
polecam

Kompetentna , miła i na poziomie.Problem pacjenta jest priorytetem jeśli chodzi i diagnozę ,leczenie i pomoc w odzyskaniu zdrowia. Jestem zachwycona.