lekarz Urszula Kozyra

Stara lekarka która dawno powinna być na emeryturze a nie leczyć. Nie uczy się nowych rzeczy, cały czas bazuje na tym co było 30 lat temu. Zdecydowanie nie polecam !!!!!

To jest Państwa zdaniem dobry lekarz?! Pani doktor po zajrzeniu od niechcenia w gardło dziecka, stwierdziła anginę ropną (dziecko bez żadnych objawów anginowych, tylko stan podgorączkowy!). Niedowierzając jeszcze tego samego popołudnia wybraliśmy się do innego lekarza ( z NFZ), który uznał tę diagnozę za wierutną bzdurę! - dziecko było ZDROWE, mały biały ślad po jednej stronie gardła był resztką pokarmową, a stan podgorączkowy wynikiem upałów! i tak też BYŁO!!! Gdybyśmy zaufali pani doktor, faszerowalibyśmy dziecko przez 10 DNI ANTYBIOTYKIEM, który przepisała!!! ODRADZAM!

Dziwią mnie te pozytywne komentarze. Kilka lat temu pani doktor leczyła moje dziecko i efekty były niezadowalające. Poza tym nastraszyła niepotrzebnie opóźnionym rozwojem. Dziś córka osiąga świetne wyniki w sporcie i nauce. Zdecydowanie odradzam!

Wspaniały oddany swojej pracy lekarz z prawdziwą intuicją i doświadczeniem. Pani doktor najczęściej stawia z miejsca właściwą diagnozę a przy bardziej skomplikowanych przypadkach niestrudzenie szuka możliwych przyczyn złego stanu pacjenta i jak najskuteczniejszej pomocy.

bardzo solidny lekarz, zawsze uważnie słucha i cierpliwie bada, nigdy nie lekceważy pacjenta, od pięciu lat pani Kozyra leczy mojego syna i jestem bardzo zadowolona.

mój syn jest pod opieką u Pani dr. od kilkunastu lat oboje jeseśmy bardzo zadowoleni.

Świetny lekarz, wizyta konieczna z powodu błędnej diagnozy innego lekarza. Dr Kozyra rozpoznała bezbłednie chorobę, bardzo miła słucha co się do niej mówi, odpowiada na wszytkie pytania, gorąco polecam

to najlepsza pani dostor jaką znam Jak byłem chory zawsze pani Kozyra wiedział co mi jest

super Pani doktor, szkoda tylko, że miesjsce pracy nieaktualne

super Pani doktor, szkoda tylko, że miesjsce pracy nieaktualne