lekarz Urszula Krężel

Laryngolog

przy ostatniej wizycie przepisane leki pomogły mi w zwalczeniu mojej choroby gardła i jamy ustnej. Wybieram się na kolejną wizytę

Profesjonalista w pełnym calu- rzeczowa informacja, duża kultura w rozmowie z pacjentem,rzeczowa informacja.Polecam.

Uszkadzając bębenek słuchowy(przebijając go)doprowadziła do trwałego uszczerbku na zdrowiu-znaczny niedosłuch i nie zdiagnozowany ból ucha co bardzo skomplikowało moje życie na lata.Dalsze leczenie nie przynosiło efektów.Dyskomfort wśród bliskich był przygnębiający,a ból nie do opisania.Udając się do innego laryngologa,natychmiast zauważył on popoełnione błędy,skierował na operację ucha do Mikołowa i leczenie w Zabrzu-ból minął,słuch się poprawił i dziękować tej osobie,że mi pomogła.A panią K. czas wysłać na emeryturkę...

Leczę się u niej od lat ,więc mam porównanie. Bardzo kompetentna i ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie, ale już Jej się "nie chce".

warto! doświadczona i bezbłędna. świetnie sprawdza sie w leczeniu dzieci.

warto! doświadczona i bezbłędna. świetnie sprawdza sie w leczeniu dzieci.

Bardzo doświadczona leczę się u Niej i polecam innym.

Bardzo doświadczona leczę się u Niej i polecam innym.

PANI URSZULA JEST DOBRYM LEKARZEN , WSZYSTKO WYTŁUMACZY I POSWIECA DUŻO CZASU PACJENTOWI JESTEM ZADOWOLONA ,SUPER MIŁA BABKA. POLECAM.

Niewiele jest laryngologów w tak małym mieście jak Racibórz. Pani Urszula Krężel jest jednak wśród nich najlepsza.

Najgorszy lekarz na swiecie,patrzy na zarobek zamiast na zdrowie pacjenta.Leczy drogimi antybiotykami przez bardzo dlugi okres.Nie polecam nikomu

Pani Urszula jest najlepszym laryngologiem

Pani Urszula jest najlepszym laryngologiem