lekarz Urszula Kulik-Paralusz

3,6
3,1
3,3
3,2

Mimo problemów personalnych i przez pandemię nie mam problemów z kontaktem czy pomoca medyczna. Polecam

Ma genialną intuicję, świetnie diagnozuje i kieruje do specjalistów. Doceni ją ten, który dzięki niej wyszedł z choroby. Ja po tułaczce po szpitalach nie miałam nadziei na polepszenie, tymczasem wystarczyła porządna analiza wyników ze szpitali. Zgadzam się, ze za mało jest w przychodni bo jej zastępca to jakieś nieporozumienie, ona potrafi być opryskliwa, ale w końcu każdy jest tylko człowiekiem. Ja od lekarza oczekuję kompetencji i pochylenia się nad problemem. Polecam zdecydowanie!

Polecam!!! Zawsze znajdzie czas i pomoże

Polecam!!! Zawsze znajdzie czas i pomoże

Jest bardzo dobrym i mądrym lekarzem. Nigdy nie myli się w diagnozie!

Jest bardzo dobrym i mądrym lekarzem. Nigdy nie myli się w diagnozie!

Trafna diagnoza, przy braku pewności nie unosi się dumą tylko chętnie kieruje do specjalistów, a jej konkretne i czasami "wulgarne" podejście stawia na nogi niektórych zdechlaków :)

raczej polecam, zawsze pomoże, znajdzie czas

raczej polecam, zawsze pomoże, znajdzie czas

Nie polecam tego lekarza, nie przyjemna, obcesowa, i w ogóle wszystko na NIE

Nie polecam tego lekarza, nie przyjemna, obcesowa, i w ogóle wszystko na NIE

Pani Doktor roztrzepana, rozbiegana, rozkrzyczana. Brak intymności badania, za dużo spraw załatwia jednocześnie. A na dodatek rzadko obecna w przychodni, wizyt domowych nie robi wcale.

lekarz rodzinny stara sie skupic wokol siebie odpowiednia ilosc pacjentow aby podzial w gminie wobec czynnych lekarzy nie wygladal skromniutko.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------