mgr Urszula Lajfert

Psycholog

uczestniczyłem ponownie w terapii, gdyż "nagromadziło" mi się trochę za dużo problemów i jest o.k. Dziękuję za pomoc i polecam innym tę skuteczną Terapeutkę.

Nie polecam. Wizyty u tej osoby spowodowało tylko znaczące pogorszenie mojego stanu.

Tak, jest kwalifikowanym psychoterapeutą i osobą sympatyczną. Jednak nie byłam w stanie zaakceptować jej systemu płatności za wizyty, nla mnie po prostu nie były fair. Gdy chorowałam i nie mogłam przyjsc na wizytę, POMIMO, że 4 dni wczesniej o tym poinformowałam, musiałam i tak płacić za tą wizytę. Po 2 tyg. zachorowała Pani terapeutka, odwołała wizytę i jakoś nie było problemu. Gdy któregoś dnia stwierdziłam, ze po prostu nie podoba mi się taki system w jakim pracuje i chciałabym zrezygnować (miałam do tego prawo i sama Pani Urszula mówiła, ze mam prawo tak twierdzić i zrezygnować z terapii), to od razu zaczęła szukać jakiegoś problemu we mnie, który niejako powoduje takie a nie inne moje rekcje.

jestem bardzo,bardzo zadowolony i polecam wszystkim

jestem bardzo,bardzo zadowolony i polecam wszystkim

Ja również zasugerowałem się opiniami o Pani Lajfert i nie zawiodłem się. Byłem kilka razy. Poszedłem nie do końca wiedząc, co się ze mną dzieje. Teraz widzę skąd brało się moje złe samopoczucie i pracujemy nad tym, aby to zmienić. Fakt,że Pani psycholog ma określony czas na sesje - ale to chyba normalne! Polecam wszystkim, co chcą zmienić swoje życie!!

Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami o Pani Lajfert i umówiłam się na wizytę, jednak bardzo się zawiodłam. Pani psycholog rzeczywiście jest sympatyczna, ale to chyba jej jedyna zaleta. Przyjmuje w mieszkaniu, a nie w gabinecie, czym byłam bardzo zaskoczona. Przez około 40 minut opowiadałam o swoim problemie, po czym usłyszałam, że musimy kończyć, ponieważ za chwilę przychodzi kolejna pacjentka ( Pani psycholog nastawiona jest zdecydowanie na ilość, a nie jakość swoich usług). Za wizytę wzięła 120 zł i powiedziała, że mój problem jest zbyt skomplikowany, by mogła się nim zająć. Dziwne, ponieważ inny psycholog stwierdził, że problem, z którym się zmagam, leczy się metodą behawioralno - poznawczą, czyli tą samą, którą rzekomo stosuje Pani Lajfert i z której posiada dyplom (który sama mi pokazała). Nie polecam nikomu, ta wizyta była dla mnie wielkim rozczarowaniem, stratą czasu i pieniędzy.

Pani psycholog bardzo mi pomogła! Widać,że ma wiedzę i doświadczenie. Ważne było też to,że mnie rozumiała. Miałam kłopoty depresyjne, a teraz jest zdecydowanie lepiej! Polecam. Ja jestem zadowolona!!

Konkretne, profesjonalne podejście. Bardzo rzeczowy terapeuta.

Konkretne, profesjonalne podejście. Bardzo rzeczowy terapeuta.

Polecam wszystkim. Terapia poznawczo-behawioralna stosowana przez Panią doktor jest nadzwyczaj skuteczna-już przyniosła mi efekty tam, gdzie inni nie byli w stanie nic zdziałać!!!!!!

Byłam na terapii prywatnej. Polecam - warto :-)

Byłam na terapii prywatnej. Polecam - warto :-)