lekarz Urszula Lapczyk-Dudek

1,8

Byliśmy dziś z córką w przychodni zapisani do innego lekarza. Pani doktor widząc ogromną kolejkę sama zaproponowała, że może przyjąć część pacjentów. Zostaliśmy obsłużeni profesjonalnie i z uprzejmością.

Ja też nie polecam tej Pani, słyszałam o niej wiele złych opinii, na pewno bym się do niej nie wybrała.

Z tego co wiem ta pani niby doktor jest nie miła i obojętna dla pacjentów. Takim lekarzom mówię NIE!!! Już wiem że mam omijać ją szerokim łukiem... Bleee

Ta Pani chyba minęła się ze swoim powołaniem. Strach nawet żeby leczyła zwierzęta... Niesympatyczna, brak podejscia do pacjenta!! Nic nie wynioslem z tej wizyty musze umówić sie na wizytę do innego lekarza, który zajmie sie mna kompleksowo. Stracony czas i nerwy u tej Pani...omijajcie jej gabinet szerokim łukiem!!!!