Choruję na depresję i leczę się u Pani doktor już od dłuższego czasu. Uważam Ją za lekarza z powołania, osobę kompetentną, godną zaufania i polecenia. Zawsze wysłucha, doradzi, objaśni metodę terapii, działanie leków, odpowie na wszystkie pytania. Jest uprzejma i cierpliwa. Ponieważ ma dużo pacjentów, to niestety, na bezpłatną wizytę u Pani doktor trzeba czekać ok. trzech miesięcy. To jedyny minus.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor! Bardzo mi pomogła i poświęciła mi 4 lata, żeby wyprowadzić mnie małymi kroczkami z choroby! :-) Mojemu bratu też pomogła!

Leczyłam się u Pani doktor przez około 2 lata, niestety leki nie zawsze trafnie mi dobierała i absolutnie nic nie można było jej zasugerować. Na psychoterapię też nie naciskała, a w niektórych przypadkach uważam to za konieczność. Leki to nie wszystko.

Kompetentny, profesjonalny, wzbudzający zaufanie lekarz. Pacjenta traktuje z szacunkiem, poświęcając mu całą uwagę i odpowiedni czas. Problem (diagnozę) przedstawia rzeczowo, wyjaśniając jednocześnie cel i sposób działania ordynowanych leków. To prawda, co piszą przedmówcy; pani doktor okazuje pacjentom nie tylko szacunek, także sympatię. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Kompetentny, profesjonalny, wzbudzający zaufanie lekarz.
Polecam z całą odpowiedzialnością.

Znakomity specjalista.Korzystam z wizyt od lat i dzięki niej moje małżeństwo funkcjonuje do tej pory..pozdrawiam

Lekarz ktory wie jak pomoc pacjentowi.Na pewno z "czystym sumieniem" polece kazdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry lub psychologa. Szczery ujmujacy usmiech. Fachowosc pod kazdym wzgledem i na kazdej plaszczyznie

Lekarz, który wie co robi. Jest dla pacjenta wsparciem, poświęca mu swoją uwagę, jest ponadto naprawdę ciepłą, miłą i uśmiechniętą osobą. Polecam zdecydowanie!

Leczę się u Pani doktor dwa lata i uważam,że bardzo mi pomogła .Szczerze polecam .

Jestem bardzo zadowolony z podejścia pani doktora do pacjenta i efektów leczenia.

szczerze polecam! Pani doktor jest świetnym specjalista i dobrym człowiekiem!

szczerze polecam! Pani doktor jest świetnym specjalista i dobrym człowiekiem!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091