3,9
3,4

ODRADZAM!! Chodziłam do Pani doktor przed zajściem w ciążę i byłam zadowolona w porównaniu z innymi ginekologami ze Starachowic za wizytę brała 120, 130 zł w latach od 2011-2014- myślałam jest tego warta....haha. Wykonywałam u niej cytologię i podczas jednej wizyty okazało się że ,, mam nadżerkę", ale jest mała i sama się wyleczy. Poszłam do innego ginekologa w Wawie żeby to zweryfikować i co? Okazało się, że mam polipa na macicy i trzeba go usunąć podczas badania metodą histeroscopa diagnostica, Także diagnoza nietrafiona. Następnie wybrałam się do Pani Marzec na coroczną cytologię w kwietniu- dałam jej szansę i co? - cytologia wyszła bdb. W maju okazało się, że spodziewamy się upragnionego dziecka- dwa paski na teście i co tym razem. Pani Marzec potraktowała mnie jak zwykłą petentkę. Ta pierwsza wizyta w tak dla mnie ważnej sprawie trwała 5 min. Mało tego nakrzyczała na mnie, kazała wykonać badania min. na grupę krwi kiedy ja miałam to badanie już wykonywane, ale jej to to lotto kazała zrobić jeszcze raz tak jakby moja grupa krwi miała ulec zmianie???wtf? Urągała mojej godności. Mało tego moja koleżanka będąc u niej w 4 miesiącu ciąży wystraszona, że coś jest nie tak z płodem, - Pani Marzec wyśmiała ją....Okazało się na następny dzień, że dziewczyna wylądowała w szpitalu ponieważ miesiąc nosiła w łonie martwe dziecko- a Pani Marzec wykonywała jej USG i powiedziała, że jest dobrze..........Ta kobieta to chodząca tragedia, zero kompetencji, tylko kasa się liczy, wysyła ludzi na badania prywatnie tam gdzie ma z tego jakieś profity- jedną łyżką jedzą!! Nie ma ta kobieta sumienia. ODRADZAM!!

Uprzejma i miła Pani doktor. Prowadziła 2 poprzednie ciąże i trzecią też prowadzi. Może wizyta nie trwa długo i jest trochę drogo, ale wydaje mi się że zdrowie dziecka jest cenniejsze. Ogólnie polecam☺

Może Pani doktor ma dobre podejście do kobiet w ciąży, ale do pozostałych... Nie dość ze bardzo długo czekałam na wynik to jeszcze postawiła zła diagnozę, na jej nieszczęście nie wiedziała ze trafiła na studentkę medycyny czyli mnie, ale żeby się nie przechwalać sięgnęłam opinii u SPECJALISTY z Łodzi któremu "oczy wyszły z orbit" jak usłyszał co mi Pani doktor przekazała i mam nadzieje ze na moje leczenie jeszcze nie jest za późno, oczywistym jest czemu Pani doktor nie chciała się podjąć mojego leczenia skoro za 7-minutowa wizytę zapłaciłam 150zlł.. Niby miła ale w oczach tylko złotówki. Wstyd mi za takich lekarzy tym bardziej ze sama z tym wiąże przyszłość...

PANI DOKTOR KONKRETNA I PROFESJONALNA Z MATCZYNĄ TROSKĄ ZAJĘŁA SIĘ MNĄ PRZED I PO OPERACJI GODNA POLECENIA.

Bardzo miła Pani doktor, doskonale prowadzi ciążę. Moja wymagała dużego zaangażowania i pani doktor doskonale ją poprowadziła, wychwyciła wszystkie niepokojące obawy, gdy była potrzeba kieruje do szpitala. Tam też nie zostawia swoje pacjentki same, interesuje się i nie wypisze ze szpitala gdy ma nawet najmniejsze wątpliwości. Gdyby nie pani doktor nie miała bym dziś tak cudownej córeczki. Może ktoś mówi ze wizyta dość droga ale chyba każda z nas liczy się z tym idąc na prywatną wizytę. Ja będę zawsze wdzięczna pani doktor bo dziś mogę się cieszyć macierzyństwem. Polecam w 100%.

Nie polecam Pani doktor wizyta trwa bardzo krótko 5 min max za którą trzeba zapłacić 150 zł na wizyty Pani dr umawia bardzo często tylko po to aby więcej zarobić Nie jest zbyt wylewna jeżeli samemu się nie zapytasz to Pani dr od siebie nic nie przekaże Stanowczo odradzam

Bardzo dobrze prowadzi ciąże. Gdy nie masz żadnych pytań wizyta trwa chwilę jednak gdy chcesz o coś sie wypytać nie zbywa Cie tylko tłumaczy cierpliwie wszystko co Cie interesuję. Bardzo miła i kompetentna. Jak coś się dzieje niepokojącego kieruje do szpitala. Tam interesuje się swoimi pacjentkami i nie pozostawia ich bez opieki jak często to robią inni lekarze. Zawsze, nawet gdy jest na urlopie odbiera telefony od pacjentek. Możliwość umawiania wizyt od poniedziałku do soboty. W razie potrzeby wizyty są od ręki.

nie polecam! ciaza obumarła . musialam kazde zdanie wyciagac o d Pani Dr. zeby cokolwiek sie dowiedziec co się dzieje! przy następnej ciazy na pewno zmienie lekarza! i tak jak wszystkie wczesniejsze opinie stanowczo za droga!!!!

Bardzo miła i dobra pani doktor i co ważne delikatna. Wizyta przebiega bezstresowo. Szczegółowo odpowiada na pytania. Jedynie co mnie drażni to rozmowę podsumowującą przeprowadza w trakcie gdy sie ubieram na jej oczach.

Wizyty można umawiać od poniedziałku do piątku w zasadzie bez limitów godzinowych. Każde spotkanie przebiega w miłej atmosferze. Nie odczuwa się u pani doktor "nastrojów" tak charakterystycznych dla niektórych lekarzy. Widać, że wie co robi. Serdecznie polecam.