Pani Doktor leczy moją trójkę dzieci, dwoje jest chorych na neurologiczną nieuleczalną chorobę genetyczną. Jest wspaniałym Człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Chociaż jesteśmy w poradni publicznej na ul. Strzeleckiej, opiekuje się moimi dziećmi z wielką troską, przepisuje potrzebne badania, zawsze jest uprzejma i bardzo ciepła w kontakcie z dziećmi. Szczerze polecam ją jako neurologa dziecięcego, warto docenić też to, że potrafi współpracować z innymi neurologami, w naszym przypadku - ze specjalistami z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Bardzo uprzejma i serdeczna. Poświęca dziecku dużo uwagi i potrafi wyjaśnić co i jak. W razie potrzeby przyjmuje nawet w niedziele i święta.

Kompetentna, serdeczna w kontakcie z dzieckiem jak i dorosłym. Dokładnie bada, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.Szczerze polecam

Bardzo miła i dokładna pani doktor. Wolę zapłacić za wizytę prywatnie u niej niż iść za darmo i być pełna obaw.

Wspaniały Człowiek ,świetny lekarz wielokrotnie pomagała moim dzieciom w różnych dolegliwościach neurologicznych i nie tylko w razie problemów kieruje na badania ,lub do innych specjalistów. W czasie gdy ja (dorosła)zachorowałam życzliwie doradziła gdzie udać się po pomoc.

w razie problemów kieruje na badania ,lub do innych specjalistów.

bardzo miła zawsze uśmiechnięta serdeczna życzliwa

bardzo miła zawsze uśmiechnięta serdeczna życzliwa

Przemiła pani doktor,zawsze wysłucha i dokładnie bada. Radzi nie tylko w przypadku dolegliwości neurologicznych.

Polecam specjalista na wysukim poziomie ,miła obsługa ,niska cena.

Polecam specjalista na wysukim poziomie ,miła obsługa ,niska cena.

Nie polecam .Wystawia zlą diagnoze. Dziwna ta Pani doktor.

Nie polecam .Wystawia zlą diagnoze. Dziwna ta Pani doktor.

Pani dr spokojna, zleca badania, ogląda dziecko.

Pani dr spokojna, zleca badania, ogląda dziecko.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków